World War 2: WW2 Sandbox Tactics MOD APK Indir 293 (Sınırsız para/Medals)

Soyadı 2. Dünya Savaşı: 2. Dünya Savaşı’nda Sandbox Taktikleri
paket com.strategy.war.ww2.glory.tactics
editör JOYNOWSTUDIO
kategori
boyut 165 milyon
gereklidir Android 4.4
MOD işlevleri Sınırsız para / madalya

World War 2: WW2 Sandbox Tactics MOD APK, 2. Ancak bu sadece olağan taktik türü değil, sandbox modeliyle birleştirilmiştir. Hikayenin tüm sınırlamalarını görmezden geliyorsunuz ve basit veya daha karmaşık kendi görev dizinizi yaratabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz yeni siyasi güçlerinizi tüm Avrupa ordusunu fethetmek için kullanabilirsiniz.

2. Dünya Savaşına Giriş: 2. Dünya Savaşı Sandbox Taktikleri

İkinci Dünya Savaşı savaş alanında gerçek ve zengin araziyi deneyimleyin!

Bir sandbox strateji oyununun nesi iyi?

Sandbox oyunu, kendi dünyanızı tasarladığınız ve sahibi olduğunuz sanal bir dünyadır. Tüm çevre, oyuncuları kendi takdirlerine bağlı olarak çeşitli rotalar oluşturmaya teşvik etmek için gereken tüm materyalleri, araçları ve kaynakları sağlayan açık bir ekosistemdir. Strateji türü ile birlikte bir sandbox oyunu, tarafların görev ve çözme yollarının boyutunda, görevinde ve yönteminde sayısız çeşitlilik getirir. Başka bir deyişle, bir sandbox strateji oyununun sonuna geldiğinizde, kendi silahlı kuvvetlerinizi bir araya getirecek ve kendi yolunuzla üstesinden gelmeniz gereken bir dizi zorlukla karşılaşacaksınız.

2. Dünya Savaşı 2. Dünya Savaşı sandbox taktikleri

Mobil cihazlarda sandbox stratejisine güzel bir örnek, bugün bahsettiğim oyundur: World War 2: WW2 Sandbox Tactics.

Bunun gibi bir sandbox strateji oyunuyla ne yaparız?

Bu oyun, insanlığın en büyük iki savaşından biri olan II. Dünya Savaşı’nın acımasız ve gerçek yüzünü görmenizi sağlar. Oyun sadece mükemmel dövüş ortamını simüle etmekle kalmaz, aynı zamanda dahil olacağınız bir dizi savaşı yeniden yaratır.

Ordu komutanı olarak önce birliklerinize cepheye komuta ediyor ve kendi planınıza göre düzen ve taarruz rotalarında savaşıyorsunuz. Savaşta bulunan ünlü ordu komutanlarını gözlemlemeniz ve anlamanız, ardından her birinin farklılıklarını, güçlü ve zayıf yönlerini bulmanız ve uygun stratejiler geliştirmeniz gerekir.

Ancak sandbox sadece bu kadar değil.Oynadığınız savaş strateji oyunlarının aksine, burada ilk başta sadece platformu ve çevresini görüyorsunuz. Başlangıçta küçük ama giderek artan katkı ile tüm ortamı değiştirebilmeniz önemlidir.

APKMODY tarafından 2. Dünya Savaşı WW2 Sandbox Taktikleri MOD

Bu oyunda özgürlük ve kişiselleştirme, bildiğinizin ötesinde en üst seviyeye taşınıyor. Özellikle, herhangi bir orduya komuta edebilir ve kendi birlik gruplarınızı istediğiniz gibi bir araya getirebilirsiniz.

Veya, nüfuzunuz arttığında ve askeri dünyada bir itibarınız olduğunda, Normandy Sahil Seferi gibi büyük savaşlarda müttefiklerinize liderlik edebilir veya Mihver güçlerine Atlantik Duvarı’ndaki düşmanlarla savaşmalarını emredebilirsiniz.

Bu büyük savaşa katılmak için ülkeyi seçin ve tüm savaşan tarafların nihai kaderine karar verin.

Son derece zengin bir platform ortamı, istediğiniz her şeyi oluşturmanıza olanak tanır

2. Dünya Savaşı: 2. Dünya Savaşı Sandbox Taktikleri’nde Guderian, Manstein, Rommel, Button, Zhukov, MacArthur, Montgomery, Eisenhower gibi 2. Dünya Savaşı’nda yer almış 100’den fazla ünlü general var… Onlar sırayla farklı savaşlarda performans sergileyecek ve ortaya çıkacaklar. . Sadece kiminle yüzleşmek veya takım kurmak istediğinizi seçmek, taktiksel beyninizi tüm hızıyla çalıştırmaya devam edecektir.

3D sahneler de çok güzel ve görkemli, ayrıntılı. Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla, haritada gezinmek için kullanabileceğiniz kapsamlı bir görünüm elde edersiniz. Savaşa giden her birlik grubunu, köprüleri, sığınakları, barikatları, hatta düşmanın tüm hareketini görebilirsiniz. Bu zorlu strateji oyunu için “tatlı bir muamele”.

Birliklerinizi planlarken, ele geçirirken veya savunurken, genişletirken veya korurken, onlarla ittifak kurarken veya onlarla yüzleşirken, kendiniz için zor olup olmayacağına da siz karar verirsiniz. Her şey kararlarınıza, ekibinizi nasıl kurduğunuza ve daha sonraki karar verme yolunuza bağlıdır.

Eksen güçleri ve müttefik gruplar tarafından toplam 78’den fazla kampanya ve 270 farklı büyük ve küçük askeri misyon var. Almanya için yapılan seferler arasında Dunkirk Muharebesi, Barbarossa Seferi, Romel Kolordusu, Tobruk Kuşatması, İngiltere’ye Çıkarma yer alır. Öte yandan, Müttefikler için kampanyalar şunları içeriyordu: Britanya Savaşı, İtalya’nın İşgali, Normandiya’nın İşgali, D-Day, Fransa’nın Kurtuluşu Savaşı.

Android için 2. Dünya Savaşı 2. Dünya Savaşı Sandbox Taktikleri

Dünya Savaşı 2: WW2 Sandbox Tactics’in baş döndürücü zenginliği burada bitmiyor. Zenginlik, savaşa katılan diğer ülkelerden gelen askeri birliklerin sayısına da yansıyor. Burada her türden birlik bulacaksınız: piyade, donanma, hava kuvvetleri ve bu savaşta ilk kez ortaya çıkan çeşitli silahlar. Alman Tiger tankı, Sovyet Katyuşa füzesi, Spitfire savaşçıları, uçak gemileri, savaş gemileri, alev püskürtücüler, denizaltılar, komuta paraşütçüleri, II. Bombardıman filoları ve diğer özel kuvvetler …

Dünya Savaşı aynı zamanda tüm bilimlerin, özellikle silah teknolojisi ve ileri iletişimin en parlak dönemiydi. Düşman kuvvetlerini takip etmek için kullanılan radar teknolojisi, atom bombası teknolojisi gibi en son teknolojileri bu oyunda görecek ve deneyimleyeceksiniz.

World War 2: WW2 Sandbox Tactics’in MOD APK versiyonu

MOD işlevleri

  • sınırsız para
  • Sınırsız madalya

Dünya Savaşı 2: WW2 Sandbox Taktikleri MOD APK for Android

İstediğinizi yapabilir, kendi zorluk seviyenizi ve görev sınıfınızı oluşturabilir, hayal ettiğiniz gibi kendi dünya savaşınızı inşa edebilirsiniz. Ve en önemlisi, savaşın hem durumunu hem de haritasını beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Hangi özgürlük bu strateji ve eylem özgürlüğünden daha çekicidir? Haydi, dramatik savaş atmosferini oynamak ve deneyimlemek için World War 2: WW2 Sandbox Tactics’i indirelim millet!