Weather & Radar USA APK Indir

Soyadı Hava Durumu ve Radar ABD
paket de.wetteronline.wetterapppro
Yayımcı WetterOnline GmbH
boy 16 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri numara

Açık havada veya çiftçilik gibi hava durumuna bağlı işlerde çalışıyorsanız, Weather & Radar USA APK gibi ayrıntılı ve doğru bir hava tahmini uygulamasına ihtiyacınız vardır.

Hava Durumu ve Radar ABD’ye Giriş

Weather & Radar USA, Android’deki mevcut hava tahmini uygulamalarında oldukça isabetli bir uygulama olarak kabul edilmektedir. Bakalım bizim için neler yapabilecek.

Weather & Radar USA açık, özlü ve ayrıntılı bir hava tahmini uygulamasıdır.

Yılın herhangi bir mevsiminde, sıcak yazda veya karlı kışta, Weather & Radar USA’yı açmanız yeterlidir; o gün için mevcut en ayrıntılı hava tahminine hemen sahip olursunuz: gün doğumu veya ay doğduğunda, günün hangi saatinde yağmur muhtemeldir, gök gürültüsü ne kadar güçlü, ne kadar sıcak, fırtına tehlikesi, fırtınalar nasıl hareket eder. Bu hava durumu uygulaması, internet bağlantınız olduğu sürece dünyanın neresinde olursanız olun mevcut ve gelecekteki tüm hava koşullarını gösterir.

Weather & Radar USA’in hava tahmin panelinde ayrıca sıcaklık, rüzgar yönü, nem, hava basıncı, UV indeksi, gün içinde büyük sıcaklık dalgalanmalarının olduğu zamanların uyarısı gibi diğer hava tahmini uygulamalarında nadiren bulunan özel bilgiler de bulunmaktadır. Ve en önemlisi, gelecekte 14 güne kadar hava durumunu görüntüleyebilirsiniz. Büyük ölçüde hava koşullarına bağlı olan önemli işler için çok kullanışlıdır.

Hava Durumu ve Radar ABD ayrıca inanılmaz derecede ayrıntılı hava durumu haritaları sunar

Bu uygulamayı kullanarak yerleşim bölgenizi ve çevredeki yerleri görebilirsiniz. Harita, bulutlar, yağmur, yüksek çözünürlüklü kapsama, fırtına hareketleri vb. hakkında tüm bilgileri gösterir. Olağandışı hava olayları, bu harita üzerinde renkler ve notlarla işaretlenmiştir, böylece kullanıcılar, bölgeleri boyunca yönü ve değişimi kolayca takip edebilirler. Tropik Fırtınalar, Fırtınalar ve Tropikal Depresyonun ilerlemesini yakından takip etmek istiyorsanız bu son derece kullanışlı bir özelliktir.

Şiddetli hava ve afet uyarı fonksiyonu

Weather & Radar USA, yerleşik modern hava durumu izleme teknolojisine sahiptir. Yaklaşan doğal afetleri, fırtınaları tahmin edebilir. Oradan, herhangi bir bölgenin güvenliğini, günlük yaşamını ve ekonomisini ciddi şekilde etkileyecek önemli hava durumu uyarıları yapılacak.

Özellikle deniz ve kıyı bölgelerinde Weather & Radar USA’in hava ve afet tahmin fonksiyonu son derece önemli ve etkilidir. Planınızı hazırlamak için Weather & Radar USA’nın tahminlerine güvenebilirsiniz.

Hava durumu haberlerini özlü ve sürekli olarak saat saat güncelleyin

Uygulamayı her saat hava durumu, iklim ve çevre hakkında bilgi edinmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda doğal afetlerle ilgili uzman analizleri veya kirlilik, iklim değişikliği, sera etkisi ile ilgili makaleler de alabilirsiniz…

Her 90 dakikada bir otomatik olarak güncellenir

Weather & Radar USA ile yeni hava durumu güncelleme modunu her 90 dakikada bir kullanabilirsiniz. Sadece hava durumunu öğrenmek istediğiniz yeri, alanı işaretleyin ve bu işlevi seçin, uygulama sizi hava durumu göstergelerindeki küçük ve büyük değişiklikler hakkında otomatik olarak bilgilendirecektir. Bu sıkı güncelleme, iş seyahati veya acil işler için çok kullanışlıdır.

Bazı harika özellikler

Kısacası, bu uygulama bir dizi etkileyici özelliğe sahiptir ve size aşağıdakiler gibi en ayrıntılı ve doğru zaman bilgilerini garanti eder:

  • Güne, zamana ve bölgeye göre genel hava durumu tahmini.
  • Rüzgar yönünü, sıcaklığı ve olağandışı hava olaylarını açıkça gösteren bir hava durumu haritası oluşturun.
  • Şiddetli hava olayları konusunda uyarın ve yeni hava durumu bilgileriyle güncel kalın.
  • Alan, ısı indeksi ve UV indeksine göre sıcaklık bildirimi.
  • Plaj alanları ve deniz havası için doğru hava durumu tahminleri.
  • Hava durumu, iklim ve çevre haberlerini sağlayın.
  • Ana sayfanın arayüzü, kullanıcının tercihlerine göre uyarlanabilir.
  • Uygulamanın kullanımına müdahale eden hiçbir reklam yoktur.

Android için Hava Durumu ve Radar ABD APK’sını indirin

Bu harika bir hava tahmini uygulaması. Artık bu son derece kullanışlı, doğru ve ayrıntılı uygulama ile hava durumunu öğrenebilirsiniz. Hava durumunu takip etmek ve herhangi bir yerde hava durumunu görmek istiyorsanız hemen Weather & Radar USA uygulamasını telefonunuza indirin.