Toca Life: Town APK Indir -play

Soyadı Toca Life: şehir
paket com.tocaboca.tocatown
editör Toca Boca
kategori
boyut 213 milyon
gereklidir Android 4.4
MOD işlevleri Hayır

Toca Life: Town APK, benzersiz ve son derece insan odaklı, tamamen erkeklerden oluşan bir geliştirme grubu olan Toca Boca’nın bir simülasyon oyunudur. Kasaba, büyüleyici evren Toca Life’da yalnızca bir dünyadır.

Toca Life: Town: İçinizdeki çocuğu uyandırın

Geliştiricinin insanlığı ve uygarlığı

Bir oyun oynayıp oynamamaya karar verirken hangi faktörlere güveniyorsunuz? Benim için, oyunu geliştiren ekiple birlikte biyografinin arkasındaki arsa, son ve gerçek hikayeler. Bunu akılda tutarak, uzun zamandır Little Nightmare ve Oxenfree’ye daldım çünkü oyunu doğrudan takıntılarıyla oynayan insanları öğrendiğimde, bu beni çok meraklandırıyor ve şaşırtıyor.

Android için Toca Yaşam Kasabası

Bu sefer de aynı sebepten dolayı Toca Life: Town’a geldim. Bu devasa evren oyununun arkasındaki kişi olan Toca Boca’nın biyografisini okuduğumda çok etkilendim. Henüz çok genç olmalarına rağmen, hepsi oyunun, çocukların sonsuz hayal gücünü harekete geçirebilecek ve ten rengi, pozisyonu ve görünümü sınırlarını kırabilecek pozitif gücüne sahip olduğuna inanıyor. Bu sınırlar, yetişkinler tarafından günlük olarak çocukların zihinlerine kazınmıştır. Size ne kadar klişe veya garip gelirse gelsin, mutlu bir şekilde gülebildikleri sürece her çocuğun en özgür ve en mutlu hayatı kendi tarzında yaşama hakkı vardır.

Bu, herkesin sahip olmadığı ve bunu gerçekleştiren açık bir zihniyettir. Ama Toca Boca’daki adamlar başardı ve milyonlarca çocuğun kalbini fethetti.

Toca Life nedir?

Toca Life büyük bir evrendir. İçindeki her küçük “evren” gerçek hayatımızın bir parçasıdır. Toca Life’ımız var: dünya, ofis, okul, çiftlik … ve daha fazlası. Toca Life: Town elbette onlardan biri. Her oyun, ten rengi, cinsiyeti, sağlıklı veya kusurlu ne olursa olsun her çocuğun oynayabileceği eğlenceli, arkadaş canlısı ve sevimli bir şekilde yukarıdakilerin gerçekçi bir simülasyonudur.

Toca Life’da bahsedilen küçük evrenlerde yapım ekibinin engelli veya diğer insanlardan farklı bir görünüme sahip karakterleri bile dahil etmeyi planladığını öğrendiğimde çok duygulandım. Albino çocuk ya da yüzünde büyük yara izi olan bir çocuk, Afrikalı bir çocuk ya da engelli bir çocuk olmayı seçebilirsiniz. Gerçek hayatta, bu birçok insanı çeken biri olabilir. Ancak oyunda, eğlenebilen, eğlenebilen ve çocukluklarını kaygısız yaşayabilen tüm çocuklar eşittir.

Şimdi bakalım Toca Life: Town’da neler oynayabiliriz

İlk olarak, çok sevimli ve sevimli karakterlerden oluşan bir listeniz var. Çocuklar her yere koşuyor. Saçtan kıyafete, ayakkabıdan şapkaya, gözlükten saate kadar her şeyi değiştirebilir ve istediğinizi seçebilirsiniz.

Sırada bir kasaba ya da küçük bir köy var. Genel olarak, çok büyük değil, ancak herhangi bir oyuncunun en uzun deneyimi için yeterli. Köyünüzde neler var? Eviniz, arkadaşınızın evi, akrabanızın evi, restoran, bakkal, market, süpermarket, sinema, dondurma arabası, park, okul, yüzme havuzu, bahçeler, küçük kumsal, pizzacılar ve kitapçılar var… Köyün her köşesinde gelip eğlenmeniz için her şey sizi bekliyor.

Toca Life Town ücretsiz indir

Hiçbir kural, bağ ve tehlike olmadan gün boyunca istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi hayal edin. Kendinizi bir çocuğa dönüştürebilir, sokakta çıldırabilir, arkadaşlarınızı kumsalda kumdan kale yapmaya davet edebilir, belki bir yüzme havuzuna atlayabilir ve hemen geri gelip sıcak pizza yiyebilirsiniz…. Çocukken hep yapmak istediğin şeyi yapalım. Sinir bozucu yetişkinlerin olmadığı bir dünyada gerçek bir çocuk gibi yaşayın.

Şehirde gizli hazineler olduğunu unutmayın. Onları bulursanız, birçok bonus puan alırsınız. Ve bir şeyi doğru ya da iyi yaptığınızda cömertçe ödüllendirileceksiniz. Bonus almak için çöp kutusuna çöp atmak, ışıkları kapatmak, akraba ve arkadaşlar için hediyeler sarmak, annelerin doğum günlerini kutlamaktan çekinmeyin.

Toca Life: Town dünyasını daha çok sevmemi sağlayan şey nedir?

Oynamak için sadece birkaç on binlerce ödemeniz gerekiyor, ancak bu, reklamlar hakkında endişelenmeniz veya paranızı şimdi çevrimiçi oyunlar gibi dağınık öğeler satın almak için harcamanız gerektiği anlamına gelmiyor.

En önemlisi, Town dahil olmak üzere her Toca Life evreninde geliştirici her zaman güvenlik garantisi, özellikler ve gelecekte bir dizi ek sahne ile birlikte gelir. Böylece hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Grafikler ve ses, çocukluğunuza geri dönmek istemenizi sağlar

2D grafikler son derece sevimli ve oyun içi karakter yaratma çok saygın. Hepsi dünyanın her yerinden çocuklar. Güzel kıyafetler giymişler, ilk dakikalardan kalbimi ele geçiren güzel ve çok tatlı bir ifadeyle.

APKMODY'de Toca Life Town

Toca köyündeki manzara da çok güzel ve şirin. Size ilham veren renkler, çeşitli odalar ve birçok yeni ayrıntıyla dolular. Örneğin, sadece köyde bir giyim mağazasına giderseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz, deneyebileceğiniz ve aynada izleyeceğiniz yüzden fazla ürün var. Herkesi tatmin ediyor, benim gibi bir yetişkin bile.

Toca Life: Town’ın müzikleri hakkında tek bir cümle söyleyebilirim: Çığlık attıracak! Güzel sallama sesleri ile birlikte genç bir müzik var. Ben sadece 5 yaşındayım ve ilk defa büyük bir köyü annemin bana bunu yapmamı söylemesine gerek kalmadan keşfediyorum.

Android için Toca Life: Kasaba APK’sını ücretsiz indirin

Toca Life: Town’daki renkli köyü benimle keşfetmek ister misin? Oyunu hızlı bir şekilde indirmek için buraya tıklamanız yeterli.