Punch Hero Origin APK Indir / MOD Sınırsız para v

Soyadı kahraman vur
editör OYUN EVİL
kategori
boyut 89 milyon
gereklidir Android 2.3
MOD işlevleri sınırsız para

Punch Hero (MOD Sınırsız Para) Gamevil’den Android ve iOS için ücretsiz bir dövüş oyunudur. Şimdiye kadar oynadığım en eğlenceli ve en bağımlılık yapan boks oyunlarından biri olduğu söylenebilir. Oyun, punch-out’tan ilham aldı !!! – Nintendo’nun 80’lerde geliştirdiği klasik boks oyunu serisi ve son atari oyunu serisi. Güçlü yumruklar, boks çığlıkları, binlerce seyircinin harareti, kırık kemikler… bu oyunda öğrenebileceğiniz şeyler.

Yüksek kaliteli grafikler değil

Punch Kahraman Grafikleri 1024x577

Doğru. İlk bakışta Punch Hero’nun grafiklerini çok etkileyici bulmuyorum. 3D grafiklere rağmen eski görünüyor ve mevcut oyunlar kadar keskin değil. Ama oyun gerçekten eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Boksörün tarzı çeşitliydi ve beni tuhaf yaptı. Birçok benzersiz efekt, rakiplere saldırırken veya onları alt ederken acı anlamına gelir, örneğin: B. kanayan veya mavi bir yüz. Oyunun sesi de oldukça basittir, oyunun sonunda patlama sesi, kalabalığın bağırması ve biraz müzik vardır.

Boksörünüzü yaratın

Punch Kahraman karakterleri 1024x577

Oyuna girip isim verdikten sonra bir karakter oluşturup istediğiniz stili seçebilirsiniz. Noel Baba sakallı harika bir boksör mü? Güzel saçlı yakışıklı bir adam mı? Veya korsanlar, robotlar, süper kahramanlar gibi özel karakterler bile oluşturabilirsiniz. Altın, Punch Hero’daki ana para birimidir. Mağazadan ürün satın almanıza veya istatistiklerinizi güncellemenize yardımcı olurlar. Altın, rekabet yoluyla veya gerçek parayla altın paketleri satın alarak elde edilebilir. Alışveriş tutkunuysanız ama çok altınınız yoksa, Yumruk Kahramanı MOD size yardımcı olabilir. Mod versiyonu, oyunun size verdiği sınırsız para ile istediğiniz her şeyi satın almanıza olanak tanıyor. Oyunda eşya satın almak için gerekli seviyeye ulaşmanız gerektiğini unutmayın.

oyun stili

Punch Hero oynanışı 1024x577

Arcade modundaki göreviniz, diğer 18 boksörü yenmek için karakterinizi kontrol etmektir. Bir adamı yendikten sonra bir sonraki mücadeleye geçebilirsiniz. Rakibiniz çok ilginç, boksör, korsan, robot ve hatta ruh olabilir. Rakibiniz kim olursa olsun, zayıf yönleri vardır. Her rakibin güçlü ve zayıf yönlerini bulmalı ve onları çıkarmalısınız.

Punch Hero üzerinde sahip olduğum kontrolden memnunum. Oynaması kolay ama kazanması zor, bu oyun hakkında söyleyebileceklerim bu kadar. Kanca yumruk için sola kaydırın, alttan kesme için yukarı kaydırın, rakibinizin yüzüne yumruk atmak istediğinizde sekmeler. Savunma durumunda, rakibinizin saldırılarını korumak için iki parmağınızı ekranda tutabilirsiniz. Yenildiyseniz ve hakem geri sayarsa, geri dönmek için ekrana art arda dokunun. 10 saniyeden fazla kaybedersiniz.

Boksörlerinizi yükseltin

Yumruk Kahramanı apk 1024x577

Bu oyunu oynadığınızda, oyuncunun becerilerini, el becerisini ve reflekslerini öne çıkaran bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz. Pek değil. Birkaç seviyeden sonra çok güçlü ve yüksek HP’ye sahip bazı boksörlerle tanıştım. O zaman, güçteki fark açıkça görülüyordu. Tecrübeli bir oyuncu olsanız bile kazanma şansınız çok düşük. Bu, istatistiklerinizi güncellemenin en iyi yol olduğunu düşündüğüm zamandır. Boksörler için geliştirebileceğiniz bazı istatistikler saldırı, savunma, hız, beceri, HP, mana, … bunu antrenman odasında yapabilirsiniz.

Zombi modu

Punch Kahraman modu 1024x577

En güçlü 18 boksörün yanı sıra Punch Hero, cesaretinize meydan okumak için yüzlerce zombi de getiriyor. Sınırsız ataklarla rahatlayabileceğiniz moddur. Zombi modunda ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

Punch Hero’yu neden seviyorum?

Genel olarak, Punch Hero birçok zorluğu olan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir dövüş oyunudur. Oyunda keşfetmeniz için birçok ilginç şey var. Ancak, AI’ya karşı oynamak bazen oyuncuları sıkıyor. Yayıncı Gamevil’in yakında çevrimiçi modu güncelleyeceğini umuyoruz.

Android için Punch Hero MOD APK İndir (En Son Sürüm)