Farm Dream MOD APK Indir (Sınırsız para)

Soyadı Çiftlik rüyası
paket com.sparklingsocietytycoon.farmdreamharvestparadisevillagedayofhay
editör köpüklü şirket
kategori
boyut 44 milyon
gereklidir Android 4.1
MOD işlevleri sınırsız para

Şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden bıktığınızda veya sadece telaşlı hayattan kaçmak istediğinizde, harika anların tadını çıkarmak için huzurlu kırsala dönme zamanı! Farm Dream MOD APK bunu gerçekleştirecek. Oyun size huzur veriyor ve gerçek bir çiftçi olmanızı sağlıyor. Çiftliğini büyüt, gelir elde etmek için ekin yetiştir ve arkadaş canlısı komşularla etkileşime geç!

Çiftlik Rüyası ile Tanışın

Gerçek bir çiftçi ol

Farm Dream’in ana konumu, çiftçi olduğunuz ve zengin mahsuller yetiştirmeye çalıştığınız huzurlu bir manzarada yer almaktadır.

Çiftlik Rüyası şık apk

Bir çiftçi olarak, her gün yapacak çok şeyiniz var. Yeni bitki çeşitleri arayışından bahçe bakımına, hayvan bakımına ve tarım ürünlerinin hasadına kadar. Bu yapılacaklar listesine göz atmak sizi oldukça meşgul hissettirecek. Ama önce temel bilgilerden başlayalım.

Ağaçların dikilip yetiştirilebileceği çiftlikte size küçük bir arazi parçası sunuluyor. Halihazırda stokta olan bazı tohumları ekin ve hasat edilene kadar büyümelerini bekleyin. Eğer yoksa, sistemin standart miktarını kullanarak tohum satın almak için mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Genel olarak, yetiştirme oldukça kolaydır. Onlara özenle bakmanıza gerek yok çünkü bazen sulanmaları, derin avlanmaları veya gübrelenmeleri gerekiyor. Bütün bunlar mümkünse, bitkiler daha fazla bitki üretecektir.

Seviye atlamak için oyun sırasında deneyim kazanacaksınız. Yeni içerik daha sonra etkinleştirilecektir. Çiftliğinizi genişletebilir, daha fazla ürün yetiştirmek için yeni arazilerin kilidini açabilir, daha fazla sığır yetiştirmek için ahırlar inşa edebilirsiniz.

Ve hayvan yetiştirmek hoş bir şeydir. Aynı zamanda en sevdiğim şey. Farm Dream’de pek çok inek, tavuk ve koyun türü bulunuyor. Daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilecek özel tarım ürünleri sunarlar. Örneğin, süt inekleri günlük bir miktar süt sağlayabilir. Kasabadaki herkese süt sağlamak için başka bir mandıra inşa edebilirsiniz. Tavuklar yumurtlayabilir ve fırıncılar sizinle çalışmaktan mutluluk duyarak sizi şehirdeki en iyi yumurta satıcısı yapar.

Bununla birlikte, evcil hayvanlar muhtemelen daha fazla zaman ve çaba alacaktır. İçinde yaşayacakları bir kafes inşa etmeli, onları her gün beslemeli ve bakımını yapmalı ve hasta olduklarında onlara ilaç vermelisiniz.

Dost komşular ve çiftçilerle etkileşime geçin

Ülkede komşular çok sevecendir. Dost canlısıdırlar ve günlük işlerinde birbirlerine yardım etmeye hazırdırlar. Ve bu, Farm Dream’de açıkça gösterildi. Onlarla etkileşime girebilir, sohbet edebilir ve hatta işlem yapabilirsiniz.

Çiftlik Rüyası'nın ekran görüntüsü

Farm Dream, insanların birbirleriyle iş yapabilecekleri bir pazaryere sahiptir. Bazen belirli kaynaklardan veya yiyeceklerden yoksun olabilirsiniz. Gerekli eşyaları satın alabilir ve değiştirebilirsiniz. Tabii ki, maliyet bir tarımsal ürün veya başka bir kaynak olabilir, mutlaka para olmayabilir. Üstelik maliyeti de çok daha ucuz.

Bu işlem çok faydalıdır. Herkes tarım ürünlerini ve kaynaklarını birlikte paylaşabilir ve birbirinin büyümesine yardımcı olabilir.

Çiftliğini genişlet

Daha önce de belirttiğim gibi, oynadıkça yeni içeriklerin kilidi açılıyor. Her şeyden önce yüksek kaliteli bitki çeşitleri. Kısa vadeli mahsullerden daha fazla değer getiriyorlar ve ekonomik durumun hızla iyileşmesine yardımcı oluyorlar. Sonuç olarak, büyüyen alanınızı genişletmek için daha fazla arazi satın alabilirsiniz.

Çiftlik Rüyasını İndir

Ardından, sığır yetiştiriciliğinin kapsamını genişletmek için daha fazla ahır inşa edeceksiniz. Daha fazla fabrika, depo, tarımsal işleme fabrikası ve diğer gerekli işleri inşa edin. Çiftliğiniz yavaş yavaş büyüyecek ve hızla büyüyecek.

Grafikler ve ses

Dürüst olmak gerekirse, Çiftlik Rüyası bana bir huzur duygusu veriyor. Oyunda dinlenmek için çok zaman harcadım. Ve bu kısmen canlı ses ve grafikler sayesinde.

Arka planda çok yumuşak müzik çalındı. Bunlar tanıdık sesler, kuş sesleri, çiftlik hayvanları, bahçe aletleri. Rahatlatıcı manzaralar, dost canlısı hayvanlar ve komşular gösteren sevimli çizgi resimler eşliğinde.

Farm Dream’in grafikleri de bana başka bir çiftlik oyununu hatırlatıyor,