Ys SEVEN Indir

Ys SEVEN Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Ys SEVEN 30 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kızıl saçlı maceracı Adol Christin ve sadık yoldaşı Dogi’ye, geçmişteki maceralarından gelen korsan bağlantılarını kullanarak, yalnızca yabancı ziyaretçilerden uzun bir süre boyunca kesilen eski bir dünya ticaret başkenti olan yoğun liman kenti Altago’ya demir atarken eşlik edin. yakın zamanda Romun İmparatorluğu ile savaşa son verdi. Altago halkı hala yabancılardan şüpheleniyor ve toprak, standart çeliğe karşı savunmasız olan canavar yaratıklarla dolup taşıyor ve Adol’un önceki oyunlardan denenmiş ve test edilmiş cephaneliğini etkisiz hale getiriyor. Kendini sıfırdan silahlandırmak ve yeniden eğitmek zorunda kalan – ve bu yeni ülkenin biraz yabancı düşmanı nüfusuna değerini kanıtlamak için – Adol, yalnızca bir yüksek oyuna girmek için bir kralın yakındaki bir harabeyi keşfetme arayışına girer. ejderhalar ve dünyayı kurtar … yeniden. Yolda, aynı anda en fazla üç karakterin kontrol edilebildiği, yeni tanıtılan grup sistemi aracılığıyla arayışında onu destekleyen çok sayıda eski ve yeni yoldaşla tanışır. Adol ve ekibi, yalnızca delme, kesme ve itme saldırılarının yanı sıra düzinelerce benzersiz yetenek, hızlı kaçma, “yıldırımdan korunma” ve daha fazlasının kullanımında ustalaşarak, Beş Büyük Ejderha’nın, beş eski kabilenin gizemini ortaya çıkarabilir. Altago ve tarihe batmış bu kadim toprakları yok etmekle tehdit eden en genç Depremler. Gelin ve ilk modern Ys macerasına katılın! Bu tarihi diziyi ünlü yapan yoğun mücadeleler ve zorlu patronlar geri döndü ve her zamankinden daha büyükler.

Ys SEVEN nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Ys SEVEN indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ys SEVEN’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Ys SEVEN klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ys YEDİ Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Ys SEVEN Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5 2,4 GHz veya üstü
 • Hatırlatma: 1 GB RAM
 • Grafik: 1280 × 720 Intel® HD Grafik Kartı 4400
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: HD ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin