Ys IX: Monstrum Nox Indir (v1.0.4)

Ys IX: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Monstrum Nox Free Download PC oyunu. Ys IX: Monstrum Nox 6 Temmuz 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Tanınmış maceracı Adol “Kızıl” Hristiyan ve arkadaşı Dogi, Roma İmparatorluğu tarafından ilhak edilmiş bir şehir olan Balduq’a, sadece Adol’u ayak basmadan önce tutmak için gelir. Hapishanede, kendisini bir canavara, doğaüstü hediyelere ve canavarları kovma gücüne sahip bir varlığa dönüştüren Aprilis adında gizemli bir kadınla tanışır. Şimdi Adol, Grimwald Nox adlı gölgeli bir boyuttan ortaya çıkan korkunç tehditlerin yanı sıra Canavar Laneti’nin sırlarını ve Balduq’taki isyanların ardındaki gerçeği savuşturmak için Canavar arkadaşıyla birlikte çalışmalıdır.

 • Dread Protectors: Şehri gölgeli yaratıklardan korumak için dik duvarlara tırmanma veya gizli nesneleri takip etme gibi beceriler kazandıran, her biri kendine özgü hediyelere sahip altı kötü şöhretli canavardan biri olarak oynayın.
 • Duvarların İçinde Dünya: Büyük şehri keşfedin, vatandaşlara yardım etmek için görevleri kabul edin ve Balduq’a yönelik tehditleri yenmek için Grimwald Nox’a girin.
 • Gecenin Gücü: Flash Dodge ve Flash Guard gibi tanıdık mekanikler düşmanlarınızı geride bırakmanıza izin verirken, hediyeler ve Boost modu gibi yeni eklemeler savaş yeteneğinizi daha da geliştirir.

Ys IX: Monstrum Nox’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ys IX: Monstrum Nox indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ys IX: Monstrum Nox’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Ys IX: Monstrum Nox klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ys IX: Monstrum Nox Ücretsiz indir

Ys IX: Monstrum Nox Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 / 8.1 64 bit
 • İşlemci: Çekirdek i3-2100 3.10 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX 650 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tahtada

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin