Yamafuda! 2nd station Indir (v1.1.8)

Jamafuda! Doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak 2. İstasyon Ücretsiz İndirme PC Oyunu. Jamafuda! İkinci istasyon 24 Eylül 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

“Yamafuda!” haritalarla dağ yürüyüşünü deneyimlemenin kolay bir yoludur. Bir dağa her tırmanışınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz bir kart verilir. Yol boyunca, yürüyüş deneyiminizi geliştirmek için yürüyüş ekipmanı üretebilirsiniz. Dağda hava değiştikçe diklik de değişir. Manzara değiştikçe güverte kurma roguelike oyununun tadını çıkarın! Uzaktaki dağları görebiliyordu. “Yürüyüş yapmak için harika bir yere benziyor.” İçlerinden biri kendi kendine mırıldanıyor. Bunu duyan arkadaş. “Ne?! Bir dağa tırmanmak mı istiyorsun?? Evet!!” Ertesi gün harika bir teçhizatla geldi. “Haydi, bırak bizi!” İkili dağlarda yürüyüş yapmak için kontrolsüz geldi. Tek parça halinde zirveye çıkacaklar mı…? O başlıyor!

Yamafuda nasıl indirilir ve kurulur! 2. istasyon

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Bir zamanlar Yamafuda! 2. istasyon indirmeyi tamamladı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yamafuda’ya Çıkart! 2. İstasyon” (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Yamafuda’ya çift tıklayın! 2. Stations klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Jamafuda! 2. İstasyon Ücretsiz İndir

Yamafuda’yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! 2. istasyon Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Hatırlatma: 2 GB bellek
  • Grafik: 1GB video belleği
  • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin