World of Mines Creator’s Edition Indir (v1.3.0)


World of Mines Creator’s Edition Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The World of Mines Creator’s Edition 10 Mayıs 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

World of Mines Creator’s Edition, atölye çalışmasıyla daha da geliştirilecek!! Sadece kendi haritanızı oluşturmanıza değil, aynı zamanda PIXEL ART’ın bir sanatçısı olmanıza da izin verir! World of Mine Workshop’ta başyapıtı yaratmaya çalışın!!! Oyunun amacı, her bir ülke karosunu patlatmadan, ancak her bir karo için bitişik mayın sayısını gösteren ipuçlarının yardımıyla gizli “mayınlar” veya bombalardan temizlemektir. Oyuncuya önce bir ülkenin seçildiği ve teker teker oynandığı bir dünya haritası sunulur. Oyun, altında mayın bulunan tüm karoları bir bayrakla işaretleyerek ve altında mayın olmayan tüm karoları ortaya çıkararak oynanır. Bayrakla işaretlenmek yerine mayınlı bir taş ortaya çıkarsa, oyuncu oyunu kaybeder. Karolarda görüntülenen sayılar, bitişik mayınların sayısını gösterir.

World of Mines Creator’s Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. World of Mines Creator’s Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “World of Mines Creator’s Edition’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. World of Mines Creator’s Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

World of Mines Creator’s Edition Ücretsiz İndirme

World of Mines Creator’s Edition’ı Doğrudan Bağlantı ile Ücretsiz İndirmeye Başlamak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4330 @ 3.5GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX570 veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Realtek HD ses
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin