Wings Of Vi Indir (v1.14)

Wings Of Vi Bedava İndir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Wings Of Vi, 28 Kasım 2014’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Wings of Vi, esaretten kurtulduktan sonra şeytan efendisi Jeh’oul’u yenmesi gereken melek Vi olarak oynadığınız zorlu bir 2D platform oyunudur. Yolculuğu sırasında, Jeh’Oul’un nerede saklandığını bulmak ve dünyayı şeytani pençelerinden kurtarmak için tehlikeli dünyaları aşmak ve cehennemden gelen sayısız yaratıkla savaşmak zorundadır. Oyun, “Megaman”, “Mağara Hikayesi” ve “Castlevania”nın yanı sıra çeşitli mazoşist retro platform oyunlarından ilham alırken, gizli tuzakların ve piksel mükemmel atlamalarının keyfi zorluk seviyeleri, beceri tabanlı oyun lehine ortadan kaldırılmıştır. Oyun, hardcore platform meraklıları ve hızlı koşu topluluğu da dahil olmak üzere manevi öncüsü “I Wanna Be the Boshy” ile aynı çekirdek oyuncu grubunun dikkatini çekmeyi ve aynı anda çeşitli zorluk seviyeleriyle genişleterek İzleyicilerin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. seviyelere ve değiştiricilere.

ana Özellikler

zorlu oyun
Wings of Vi, eski tarz platform oyunlarından en iyi şekilde yararlanırken, bunlarla ilişkili keyfi zorlukların çoğunu ortadan kaldıran bir aksiyon platform oyunudur. Bunun dışında öleceksin. Çok fazla. Ama bunun seni ertelemesine izin verme! Üç farklı zorluk seviyesi ve birden fazla izleyiciyi hedefleyen bazı gizli değiştiriciler vardır, bu nedenle size uygun bir meydan okuma ayarı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yoğun patron dövüşleri
Destansı patronlarla karşılaşmadan önce hain arazide ve şeytani düşmanlarda savaşın. Beceriksiz bir satir, dev dretnot, ele geçirilmiş meleğe ve daha fazlasına karşı zorlu savaşlarda savaşın.

Net piksel grafikler
Her seviyenin kendi benzersiz döşeme setine, arka plana, patronlara, düşmanlara ve daha fazlasına sahip olduğu, SNES’ten ilham alan çarpıcı piksel sanatıyla tasarlanmış bir dünyayı keşfedin.

Çevrimiçi lider tabloları
Çevrimiçi skor tablolarının en üstünde yer almak için arkadaşlarınızla veya internette rastgele kişilerle yarışın. Paneller, zorluk ve oyun değiştiricilere göre bölümlere ayrılmış olarak mezuniyet sürenizi ve ölümlerinizi takip eder. Patron acele bölümü bile var!

Başarılar, sırlar ve ayarlamalar!
Benzersiz ödüllerle başarılar kazanmak için düşmanlarınızla alışılmışın dışında yollarla savaşın veya özel zorlukları tamamlayın. Gizli derinlikleri keşfedin ve sırları ortaya çıkarmak için sinsi platformları tamamlayın, kozmetiklerin kilidini açın ve Vi’yi özelleştirmek için yeni saldırılar!

Wings Of Vi Nasıl Gidilir? indirmeler ve yüklemeler

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Wings Of Vi indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Wings Of Vi” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Wings Of Vi klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Wings Of Vi Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Wings Of Vi Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: Pentium 4 veya üstü
 • Hatırlatma: 256 MB RAM
 • Grafik: 256 MB veya üzeri
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 80 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Herhangi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin