Winds Of Trade Indir (v1.5.2)

Winds Of Trade Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiştir. Ticaret Rüzgarları 13 Şubat 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Winds Of Trade, 18. ve 19. yüzyıllarda bir okyanus ticaret şirketi işletmek hakkında bir strateji oyunudur. Ticaret imparatorluğunuzu kurmak tek hedefiniz olmayacak! Acımasız korsanlar, keyifsiz kaçakçılar, savaş zamanı ve şiddetli rakipler, uzun ve zorlu bir yolculukta zirveye çıkıyor!

Winds Of Trade nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Winds Of Trade indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Trade Winds of Trade” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Winds Of Trade klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ticaret Rüzgarları Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Winds Of Trade ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista veya 7
  • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo
  • Hatırlatma: 2 GB RAM
  • Grafik: 1 GB ve AMD 5570 veya nVidia 650
  • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin