Webbed Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Webbed Free Download PC oyunu. Webbed 9 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Perdeli, arkadaşını büyük, acımasız bir çardak kuşundan kurtarmak için bir maceraya atılan mutlu küçük bir örümceğin hikayesidir. Sadece ağlarınız ve zekanızla tehlikeli vahşi doğayı keşfedin. Dünya çapında yolunuzu hızlandırmak için web salıncak sanatını uygulayın! Bağlantılı dünyada ağlar örerek kendi benzersiz adımlarınızı bırakın. Ağları hemen hemen her şeye yapıştırın ve kendi yollarınızı yapmak için kullanın. Böceklerle arkadaş olun ve onlarla dans edin. Bazı böcekler bir arkadaşınızdan biraz yardım alabilir ve hatta karşılığında kurtarma çabanıza katılabilir!

Webbed nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Webbed indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Webbed’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. Perdeli klasörün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Perdeli Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Webbed Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • Depolamak: 1 GB RAM
  • Depolamak: 250 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin