Weakless Indir (v06.17.2021)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Zayıfsız Ücretsiz İndirme PC Oyunu. Weakless 4 Mart 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

İki insan birbirini tamamlayınca dostluk doğar derler. Weakless’ta bu sadece etkileşimlerin bir gözlemi değil, çok somut bir şey. Zorlu bulmacalarla dolu güzel bir organik fantezi dünyasında biri kör, diğeri kör iki karaktere rehberlik edin. Engelleri nedeniyle geliştirdikleri olağanüstü yeteneklerden yararlanın ve bu iki olağanüstü arkadaş arasındaki büyüyen bağa tanık olun. Weakless’ta aynı anda yalnızca bir karakteri kontrol edebiliyorsunuz, yani her ikisinin de duyularını aynı anda kullanamıyorsunuz. Bu nedenle, etraflarındaki dünyayı ne kadar farklı algıladıklarına ve aynı zamanda ikisinin birbirini nasıl desteklediğine ve tamamladığına dair benzersiz bir bakış açısı elde edersiniz. Her zamanki “sihirbazı” olan sağır, hafif savunmacı ve içe dönük kör adamı memnun eder. Blind ise sakinliğinin gücüyle her yerde bulunan sağırlarla ilgilenir. Dünyamızda, görme veya duyma yeteneği olmayan insanlar genellikle farklı, daha keskin duyulara sahiptir. Aynısı dokumacılar için de geçerlidir. Kahramanlarınızın olağanüstü yeteneklerini keşfedin ve dünyaya her zaman bir zayıflık olarak görülen şeyin aslında güçlü bir varlık olabileceğini kanıtlayın. Oyun harika, farklı manzaralarla dolu bir dünyada geçiyor. Yolunuz sizi parıldayan mantarlarla, doğal havuzlarla, unutulmuş kalıntılarla ve daha fazlasıyla dolu mağaralardan geçirecek. Bu olağanüstü dünyada yolculuk, Weavelings’i hayatlarının macerasına götürecek ve anavatanlarını yıkımın eşiğine getiren gizemli geçmişi ortaya çıkaracak.

Weakless nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Weakless indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Weakless’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Weakless klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zayıf ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Weakless ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64-bit veya üstü
 • İşlemci: Intel i3 6. Nesil
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX 650 Ti
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin