We Who Are About To Die Indir (v0.1)


We Who Are About to Die Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. We Who Are About To Die 14 Kasım 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tekrar dövüşmeyi öğrenmeye hazır olun. Bu oyun, yönlendirilmiş saldırılarla fizik tabanlı bir savaş sistemine sahiptir. Ustalaşmak zaman alacak! Endişelenmeyin, gladyatörler kurban edilmek için yaratılmıştır. Karakterinizi her zaman tamamen karmaşık girdilere göre kontrol edersiniz – bir animasyon oynarken asla oturmazsınız. Bu oyunda dövüşmek pratik gerektirir: Başlangıçta herhangi bir şeyi doğru yapmakta zorlanacaksınız. Savaşı kazanmak ve ustalaşmak için yavaşlamalı ve dikkat etmelisiniz. Panik halinde rastgele düğmelere basmak, gladyatörünüzü yalnızca daha erken bir mezara gönderir. Nasıl hareket edeceğinizi, sert vurmak için momentumu nasıl kullanacağınızı, zayıf noktaları nasıl hedefleyeceğinizi öğreneceksiniz ve sonunda kendi hareketlerinizi icat edecek ve kendi tarzınızda savaşacaksınız. Acımasız bir gladyatör roguelite deneyimi. Tek bir yaşamı olan ve sizi kaçınılmaz bir ölüme götüren bir gladyatörün kontrolünü elinize alın – zafer ve zaferden bahsediyorum! Sonunda Büyük Stadyumun efsanesi olana kadar sürekli artan kalabalığı memnun ederek kutulardan arenaya ve stadyuma savaşın. Şampiyon olmanın birçok yolu var. Uzun vadede hayatta kalmak için farklı yaklaşımlar deneyin ve rastgeleleştirme yoluyla doğaçlama yapın. Zafere giden yolu planlayın – dövüş becerileri tek başına yeterli değildir! Rastgele etkinliklerle ilgilenin, sıradaki oyunlarınızı seçin, zengin patronları memnun edin, kalabalıkları memnun edin, okulunuzu genişletin, eğitim programınızı ayarlayın, rüşvet verin, profesyonel yardım alın… ve çok daha fazlası! İlerleme ve silah ve zırh satın alma/yağmalama. Her biri farklı oynayan 8 silah sınıfında ustalaşın. Zorlukla kazanılan altını harcayın ve etkileyin ve karakterinizi yavaş yavaş donatın.

We Who Are About Die nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. We Are About To Die indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “We Who Are About To Die'a Çıkartın” seçeneğini tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. We Who Are About To Die klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölmek Üzere Olan Biz ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile We Who Are About Die ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce™ GTX 670
 • Depolamak: 6000 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin