WARRIORS ALL-STARS Indir

WARRIORS ALL-STARS Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. WARRIORS ALL-STARS, 29 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Herkesin ana rolü oynadığı bir kahraman savaşı! Koei Tecmo’dan ilk all-star oyunu! “Warriors” serisi için gerekli olan heyecan verici aksiyon, açık senaryolar ve çoklu sonlar gibi yeni unsurlarla destekleniyor! Orijinal seslendirme sanatçıları tarafından desteklenen 30 karakterin etkileyici karışımı ve orijinal dizinin tanıdık özelliklerini “Musou Rush” gibi yeni heyecan verici unsurlarla birleştiren aksiyon. Buna ek olarak, her karakter ve ilerleyişi, “kahraman becerileri” olarak bilinen özel güçler ve etkilerle ve tarihin ve etkileşimlerin savaşlara dayalı olarak değiştirilmesiyle hayata geçirilir. Farklı dünyaların sınırlarını aşarken birlikte çalışan kahramanların destansı hikayesinin tadını çıkarın!

WARRIORS ALL-STARS’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. WARRIORS ALL-STARS indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “WARRIORS.ALL.STARS.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. WARRIORS ALL-STARS klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

WARRIORS ALL-STARS ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile WARRIORS ALL-STARS Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7, Windows® 8.1, Windows® 10 (64 bit gereklidir)
 • İşlemci: Core i7 870 ve üzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce GTS 450 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c üstü
 • Ek Yorumlar: 640 × 480 piksel, yüksek renkli, 4K uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.