Vehicle Simulator Indir (v2.7.6 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Araç Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu. Araç Simülatörü 27 Mart 2009'da yayınlandı

Oyun hakkında

Doğru uçuş fiziği ve deniz dinamikleri ile açık dünya uçuş/yelken simülatöründe araç simülatörü. Bu simülatör ile istediğiniz yere uçabilir, araba kullanabilir ve yelken açabilirsiniz, uçaklarınızı ve teknelerinizi keşfedip özelleştirebilir ve her türlü uçuş ve yelken alıştırmasını yapabilirsiniz. Araç Simülatörü, Ilan Papini tarafından yaratıldı, ilk versiyonu Mart 2009'da yayınlandı. Ilan'ın önceki simülatörleri olan Micro Flight ve Virtual Sailor'ı alır ve onları daha yeni, daha gelişmiş ve esnek bir programda birleştirir. Oyun, önceki oyunlara göre çok daha yoğun bir manzaraya, daha gelişmiş fizik simülasyonuna ve tamamen esnek araç tasarımına sahip. Araç Simülatörü, kullanıcıların içerik oluşturmasını ve paylaşmasını her zamankinden çok daha kolay hale getiren entegre bir peyzaj ve araç tasarımcısı içerir. Basit ama güçlü araç tasarımı, Araç Simülatörünü mükemmel bir öğrenme aracı ve aynı zamanda güçlü bir ön tasarım aracı yapar.

Araba simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Araç Simülatörünün indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Araç Simülatörüne Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
 4. Vehicle Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Araç simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Araç Simülatörü ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 2000 veya daha iyisi
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 512MB
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin