Valthirian Arc: Hero School Story 2 Indir (v0.1.0)


Valthirian Arc: Hero School Story 2 Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndir PC Oyunu. Valthirian Arc: Hero School Story 2, 31 Mart 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Valthiria'nın en kudretli kahramanları kaderden ya da kehanetten doğmaz. Özel akademilere kaydoldular, eğitildiler ve öğretildiler. Hero School Story 2'de, Valthiria'yı onu tehdit eden karanlık güçlerden kurtaracak yeni nesil kahramanlar yaratmak için bir kahraman akademisine liderlik ediyorsunuz. Fakültenin komutasını elinize alın, benzersiz ve sürekli değişen bir öğrenci kadrosu yetiştirin, nüfuz için yarışan krallıklarla ittifaklar kurun ve Valthiria'daki en prestijli kahraman okulları arasında yerinizi alın. RPG ve simülasyon türlerini birleştiren Hero School Story 2, öğrencilerinizi çalışma planlarını ve kurslarını belirleyerek, istatistiklerini ve becerilerini oluşturarak onları istediğiniz kahramanlara dönüştürerek yönetmenize olanak tanır. Bu istatistikler, öğrencilerinizi Valthiria'daki insanlardan gelen görevleri tamamlamaya, stratejik sıra tabanlı savaşlarda çeşitli düşmanları yenmeye ve akademinizin itibarını artırmaya gönderirken çok önemlidir. Ancak defne üzerinde dinlenecek zaman yok – her okul yılında son sınıf öğrencileri mezun olacak ve birinci sınıf öğrencileri kaydolacak, bu nedenle akademinizi dinamik öğrenci kadrosuna uyacak şekilde yönetmek çok önemlidir.

Valthirian Arc: Hero School Story 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Valthirian Arc: Hero School Story 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Valthirian Arc: Hero School Story 2'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Valthirian Arc: Hero School Story 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Valthirian Arc: Kahraman Okulu Hikayesi 2 Bedava İndir

Valthirian Arc: Hero School Story 2'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel i5 4460 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVidia GTX 750 Ti 2GB veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Windows uyumlu kart
 • Ek Yorumlar: Ekran çözünürlüğü: 16:9

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin