V-Rally 4 Indir (v1.08 & ALL DLC’s)

V-Rally 4 Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. V-Rally 4 25 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Efsanevi bir off-road yarış oyununun dönüşü! Ekstrem bir deneyim yaşayın ve zorlu bir simülasyonda uzman olun. Mitingler, rallycross, driftler, arabalar ve tırmanmaların zorluklarına göğüs gerin ve tüm kıtalarda muhteşem bir yolculuğa çıkın. Tehlikeli yollara, düşman koşullara ve ortamlara hükmedin, sürekli daha fazla hız için çabalayın ve adrenalin ile reflekslerinizi artırın. Her kategorideki en ikonik SUV’ların direksiyonunda, muhteşem bir ortamda en zorlu rotaları atın. Ralli ve ekstrem sporların en ünlüsü dahil 50’den fazla araba modelini test edebilir, toplayabilir, yükseltebilir, özelleştirebilir ve hepsinden önemlisi onları aşabilirsiniz!

 • Ralli: Kenya’dan Sequoia Park’a, modern ve tarihi araçların direksiyonunda çoğu zaman aşırı koşullar altında en zor rotalara hakim oluyorsunuz.
 • V-Rally Cross: Tarla / asfalt pistlerde yoğun 8 yollu yarışlar.
 • Extreme-Khana: Sürüş ve gösteri becerilerinizi test edecek sokaklara dağılmış tuzaklarla drift, hassasiyet ve hız!
 • Buggy: Engebeli arazide sürüş konusunda uzman olun, özel refleksleri benimseyin ve bu zorlu yarışları kazanmak için gereken özel fiziği öğrenin.
 • Dağcılık: Bu güçlü, seğiren canavarların direksiyonunda zirvelere ulaşın.

V-Rally 4’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. V-Rally 4’ün indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “V.Rally.4.v1.08.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip size sahip olabilir Buraya).
 4. V-Rally 4 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyunu başlatırken herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, Nvidia PHYSX’i yüklemeniz gerekecektir. Buraya

V-Rally 4 ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz V-Rally 4 indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-540 veya AMD Phenom II X4 940
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 6870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 19 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Yalnızca 64bit

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.