Unreal Tournament 3 Black Indir

Unreal Tournament 3 Black Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Unreal Tournament 3 Black, 19 Kasım 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şimdi ücretsiz Titan Paketi genişletmesini içeriyor! Titan Paketi, oyunculara birçok orijinal ortam, yeni oyun türleri, aynı adlı Titan mutator, güçlü konuşlandırılabilirler ve silahlar, yeni karakterler ve Stealthbender aracı dahil olmak üzere önemli miktarda gelişmiş özellik ve yeni içerik sunar. Ayrıca, UT3 deneyimini daha da tatmin edici hale getirmek için yapay zeka, ağ performansı, kullanıcı arayüzü kullanılabilirliği ve mod desteğine yönelik önemli iyileştirmeler ve 57 Steam Başarımı da dahildir. Titan Paketi ayrıca istemci tarafında demo kayıtları, sunucu tarayıcısında önemli iyileştirmeler, yeni bir harita listesi sistemi ve bilgisayardaki oyun sırasında mutatör ve oyun türü oylama için işlevler sunar. Unreal Tournament 3, dünyanın ilk birinci şahıs nişancı oyununun dönüşünü işaret ediyor. Unreal Tournament 3, Unreal Engine 3’ün tüm gücünü ortaya çıkarır ve grafikleri, oynanışı ve mücadeleyi yepyeni bir seviyeye taşır. Oyuncular, çevrimiçi olarak diğer insan oyuncularla veya endüstri standardını belirleyen gerçek dışı yapay zekaya karşı yoğun savaşlar veriyor. En güçlü fütüristik silahlar ve araçlarla bu, en iyi haliyle FPS aksiyonudur!

 • Ödüllü Unreal Engine 3 teknolojisinin benzersiz grafik ve fiziksel gerçekçiliği, şimdiye kadarki en çekici birinci şahıs nişancı deneyimini sunuyor.
 • Büyük Silahlar Arsenal – Unreal Tournament her zaman acımasız silahlarıyla biliniyordu ve şimdi cephanelik daha büyük ve daha kötü. Rakibinizi popüler şok tüfeğiyle uzaktan patlatın veya yakın mesafeden uçaksavar topu ile vurun. Öldürme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için iki düzineden fazla silah ve araç geliştirildi ve geliştirildi.
 • Yeni tek oyunculu kampanya! Bu, daha önce hiç görmediğiniz gibi gerçek dışı bir turnuva! Necris istilası başladı ve klanınız ilk katledilenlerden biriydi. Ön saflara gidin ve insanlığı savunmak ve intikam almak için bu destansı savaşa katılın.
 • Yeni ve Popüler Karakterler – Gerçek olmayan evrenden yeni ve geri dönen karakterlerle yan yana savaşın veya tümü gelişmiş beceriler, son derece ayrıntılı tasarımlar ve farklı kişiliklerle onlarla rekabet edin.
 • Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag ve yepyeni Warfare Mode ve daha fazlası gibi popüler oyun türleri iyileştirildi.
 • Çevrimiçi Yenilikler – Unreal Tournament 3, önceki Unreal Tournament oyunlarının tüm ödüllü çevrimiçi özelliklerinin yanı sıra sorunsuz sunucu yüklemesi, geliştirilmiş eşleştirme ve işbirliğine dayalı çevrimiçi kampanya oyununu getiriyor.
 • Ödüllü Unreal Engine 3 Toolset ile birlikte gelen PC sürümü – Kendi seviyelerinizi, oyun türlerinizi ve daha fazlasını oluşturun veya devasa Unreal topluluğundan en son modları indirin.

Unreal Tournament 3 Black’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Unreal Tournament 3 Black indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Unreal.Tournament.3.Black.Edition.zip’e Çıkart” (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Unreal Tournament 3 Black klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyunu başlatırken bir seri anahtar girmelisiniz. Seri anahtar: SAJR-HCNC-WS3K-3W9G

Unreal Tournament 3 Black ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Unreal Tournament 3 Black Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP SP2 veya Windows Vista
 • İşlemci: 2.0+ GHz tek çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: NVIDIA 6200+ veya ATI Radeon 9600+ grafik kartı
 • Ses: Windows destekli ses kartı
 • DirectX: DirectX 9.0c
 • Hard disk alanı: 8 GB

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin