Universe At War Earth Assault Indir

Universe At War Earth Assault Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Universe At War Earth Assault 10 Aralık 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

İnanılmaz güçler ve muhteşem birimlerle birden fazla benzersiz grubu ele geçirirken dünyayı kurtarın veya yok edin. Tamamen özelleştirilebilir büyük ölçekte uzaylı savaş makinelerini kontrol edin. Anında taktiksel ayarlamayla, rakibinizi engellemek ve avantaj elde etmek için dinamik olarak silahları değiştirebilir, teknoloji ağacınızı gözden geçirebilir ve savaşın ortasında birimleri yeniden eğitebilirsiniz. Geleneksel taş-kağıt-makas denge modeline göre bu ilerleme, oyunculara, rakiplerinin stratejilerine nasıl tepki verecekleri ve adapte olacakları konusunda daha fazla kontrol sağlar.

Universe At War Earth Assault’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Universe At War Earth Assault indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Universe.At War.Earth.Assault.zip” e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Alabilirsiniz Buraya).
 4. Universe At War Earth Assault klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Universe At War Earth Assault ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Universe At War Earth Assault Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz işlemci veya eşdeğeri
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 128 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (ATI Radeon 9500+ / NVIDIA GeForce 6200+)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.