Uncrashed: FPV Drone Simulator Indir

Uncrashed: FPV Drone Simulator Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Uncrashed: FPV Drone Simulator 1 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Gerçek dünya deneyimi olmayan pilotlardan becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli pilotlara kadar Uncrashed, size güzel, gerçekçi bir simülatörde FPV dronlarını uçurma fırsatı verir.
Drone veya banka hesabınızı kırma riskini almadan yarışı bir sonraki seviyeye taşıyın. Serbest stil veya yarış eğitimi için olsun, birçok büyük ve çeşitli harita, size daha iyi bir uçuş deneyimi sunmak için kapsamlı FPV bilgisine sahip bir ekip tarafından tasarlandı. Parklardan en ıssız noktalara kadar, FPV drone noktalarını hiç bu kadar güzel görmediniz. Gerçek değerlere dayalı basit ayarlar, kendi drone’nuzu kolayca yeniden üretmenizi sağlar. Gaz kelebeği aşamasına bağlı olarak yerçekimi, hava sürtünmesi ve hatta pervane verimliliği gibi fiziksel ayarlarda bile ince ayar yapabilirsiniz. Windows tarafından tanınan herhangi bir joystick / gamepad çalışacaktır, ancak bir kablosuz kontrol cihazı şiddetle tavsiye edilir. PC uyumlu radyo denetleyicileri için destek.

Uncrashed Nasıl İndirilir ve Kurulur: FPV Drone Simulator

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Uncrashed: FPV Drone Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Uncrashed to Uncrashed: FPV Drone Simulator” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Uncrashed: FPV Drone Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uncrashed: FPV drone simülatörü ücretsiz indir

Uncrashed’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile FPV Drone Simulator Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core i5 2.6 GHz veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX770 – 2 GB grafik kartı belleği
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 22 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Sadece oyun kumandası veya uzaktan kumanda ile oynanabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin