UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Indir (v1.3.20812)


UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection 19 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Şansını denemeye hazır mısın? UNCHARTED: Legacy of Thieves Koleksiyonunda talihinizi arayın ve haritada izinizi bırakın. Sevilen hırsızlar Nathan Drake ve Chloe Frazer'ın tüm zekası, kurnazlığı ve abartılı anlarıyla dolu UNCHARTED serisindeki heyecan verici sinematik hikaye anlatımını ve en büyük gişe rekorları kıran aksiyon setlerini keşfedin. Ödüllü geliştirici Naughty Dog'dan bir deneyim olan UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection, dünya çapında dolaşan UNCHARTED™ 4: A Thief's End ve UNCHARTED™: The Lost Legacy'den eleştirmenlerce beğenilen iki tek oyunculu macerayı içeriyor. Her hikaye kahkaha, drama, yüksek oktanlı dövüş ve merak duygusuyla dolu – daha da sürükleyici olacak şekilde yeniden düzenlendi. Sık ormanlardan karla kaplı dağlara, egzotik adalardan yağmurla ıslanmış yollara kadar, nefes kesen güzellikteki ortamların her bir santimini muhteşem ayrıntılarla keşfedin. Süper keskin 4K çözünürlük* ve ultra geniş monitör desteği** ile kendinizi sinematik hikaye anlatımına kaptırın. Ayarlanabilir doku ve model kalitesi, anizotropik filtreleme, gölgeler, yansımalar ve ortam perdeleme gibi çeşitli gelişmiş grafik özelleştirme özelliklerinin keyfini çıkarın. Uncharted: Legacy of Thieves Collection için geliştirilen dokunsal geri bildirimi ve dinamik tetikleme efektlerini PC'nize kablolu bir bağlantı aracılığıyla DualSense™ kontrol cihazıyla oynayarak deneyimleyin. Tam kontrol yeniden eşleme ve DualShock®4 denetleyici***, XInput oyun denetleyicileri ve çok çeşitli diğer oyun kumandalarının yanı sıra klavyeler ve fareler için destekle, harita üzerinde istediğiniz gibi iz bırakabilirsiniz. İşleri daha da aydınlatmak isteyenler için, Razer Chroma çevre birimleri ve Chroma Link uyumlu cihazların yanı sıra Logitech modellerinde RGB desteğini deneyin. Oyun seçenekleri için geliştirilmiş kullanıcı arabirimi, yeniden tasarlanmış kullanıcı arabirimleri, bazı menülere ölçekleme kaydırıcıları ekleme, GPU ve VRAM algılama ve yönetim seçenekleri ve Otomatik Duraklatma, arka planda simge durumuna küçültme ve değişken yükleme hızı desteği gibi çeşitli modları ve bilgisayar merkezli iyileştirmeleri keşfedin çeşitli diğer eklemelerle birlikte.

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Ücretsiz İndirme

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4330, AMD Ryzen 3 1200
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 126 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin