Ultimate Fishing Simulator 2 Indir (v0.8.29.2)


Ultimate Fishing Simulator 2 Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Ultimate Fishing Simulator 2 22 Ağustos 2022’de çıktı

Oyun hakkında

İşte gerçek bir balık avı gezisindeymiş gibi rahatlayıp sakinleşirken spor rekabetinin yönünü hissetmenizi sağlayacak bir balıkçılık simülatörü olan Ultimate Fishing Simulator 2. Oyun sizi eşsiz atmosferleriyle büyüleyecek kadar ayrıntılı bir şekilde yeniden oluşturulmuş, dünyanın dört bir yanındaki doğal, bol stoklu balık avlama alanlarına götürür. Her şeyden önce, 60’tan fazla balık türünü yakalamanın büyüleyici ve zorlu mücadelesi sizi bekliyor: göze çarpmayan hamamböceğinden kaplan köpekbalığı gibi kana susamış su canlılarına kadar. Ultimate Fishing Simulator 2, hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılanan aynı adı taşıyan 2017 balıkçılık simülatörünün devamı niteliğindedir. Devam oyunu büyük ölçüde UFS’nin ilk bölümünü oynayan gerçek balıkçılar topluluğundan alınan muazzam miktarda geri bildirime dayanarak geliştirildi. Daha da sofistike bir balık tutma simülatörü tasarlamanın ve yaratmanın, meraklılar tarafından, meraklılar için mümkün olması, kısmen onlara teşekkürler.

Ultimate Fishing Simulator 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ultimate Fishing Simulator 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ultimate Fishing Simulator 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Ultimate Fishing Simulator 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ultimate Fishing Simulator 2 Ücretsiz İndir

Ultimate Fishing Simulator 2’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit
 • İşlemci: Core i3-6100 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce GTX 960 veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 12 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin