Turing Complete Indir (v0.127)

Turing Komple Ücretsiz İndirme PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Turing Complete 2 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bu zorlu bulmaca oyununda sıfırdan bir bilgisayar inşa edecek ve onu programlayacaksınız. Bilgisayarın soyutlama katmanları arasında bir yolculuk. Oyun, zekanızı test edecek uzaylılar tarafından kaçırılmanız ile başlıyor ve işte tam da bu noktadan sonra neşeli bir bilim kurgu hikayesi gelişiyor. Bu zor bir oyundur, ancak bilgisayar becerileri bir gereklilik değildir. Oyundaki en iyi anlar, bir bulmacayı çözerken, hafife aldığınız bir şeyin derin doğasının farkına varmanızı sağlar.

Turing Complete nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Turing Complete indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Turing Complete’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız var, Burada).
 4. Turing Complete klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Turing tam ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Turing Complete Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: I5
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel UHD630
 • Depolamak: 512 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin