Try To Remember Indir


Doğrudan bir bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelen ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyununu hatırlamaya çalışın. Try To Remember 7 Mayıs 2021'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Dedektif departmanının başkanına tavsiye edildin çünkü gerçekten iyi bir hafızan var. Becerilerinizi göstermek için onunla görüşmeyi kabul ettiniz. Ama dikkatli olun, patronun başı belada. Belirli bir odaya bakmak ve mümkün olduğunca çok ayrıntıyı ezberlemek için 50 saniyeniz var. Dedektif size bu oda hakkında sorular soracak. Doğru cevabı seçin. Üç kez başarısız olursanız oyun biter. Bir şey hatırlamıyorsanız, GERİ SARabilir ve birkaç saniye daha etrafa bakmak için aynı odaya gidebilirsiniz. Bir odadaki tüm soruları başarıyla yanıtlarsanız, 1 ek yanıt alırsınız. Üç kez yanlış cevap verirseniz ne olacağını bilmek istemezsiniz … odalar her seferinde farklıdır, bu yüzden ayrıntılara dikkat edin!

İndir ve Yükle Hatırlamaya çalış

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hatırlamayı Deneyin indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hatırlamaya Çalışmak İçin Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Buraya).
 4. Try To Remember klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indirmeyi hatırlamaya çalışın

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Hatırlamayı Deneyin indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 başlangıç ​​sayfası
 • İşlemci: Pentium (R) çift çekirdekli CPU
 • Hafıza: 3 MB RAM
 • Grafik: GeForce G 105M
 • Depo: 120 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin