True Crime: New York City Indir

True Crime: New York City Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. True Crime: New York City 16 Kasım 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

True Crime: New York City, 2005 yılında piyasaya sürülen ve Luxoflux tarafından PlayStation 2, Xbox ve GameCube için geliştirilen bir açık dünya aksiyon macera video oyunudur. Aspyr’den Microsoft Windows’a ve Hands-On Mobile’dan Mobile’a taşındı. True Crime: New York City’de oyuncular bir sokak polisi olarak nihai güce sahip. Oyuncular eski polis memuru Marcus Reed rolünü üstleniyor ve Harlem’den Chinatown’a kadar Manhattan mahallelerini temizlerken Marcus’un akıl hocasının katilini avlamak için yetkilerini kullanıyor ve kötüye kullanıyor. Gizli soruşturma, oyuncuları dolandırıcılarla, Marcus’un geçmişiyle ve şehrin onlara attığı her şeyle savaşırken zorlu bir çeteler ve dolandırıcılık ağından geçirir.

True Crime: New York City’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. True Crime: New York City indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “True.Crime.New.York.City.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. True Crime: New York City klasörünün içine çift tıklayın ve .bat uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: ‘truecrime.exe’ değil, yalnızca ‘Start.bat’ çalıştırın. Yönetici olarak ÇALIŞTIRMAYIN, düzenli aralıklarla .bat dosyasına çift tıklayarak çalıştırın. Oyununuz başlamazsa, bunun nedeni oyununuzun C: sürücüsünde olmaması olabilir. Bunu çözmek için .bat dosyasına sağ tıklayın ve Düzenle’ye tıklayın. Ardından C: ‘yi indirmenizin bulunduğu sürücünün harfine değiştirin.

True Crime: New York City ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile True Crime: New York City Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win XP 32
 • İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 GHz / AMD Athlon MP
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: AMD Radeon X600 Serisi veya NVIDIA GeForce4 Ti 4200
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 2 GB boş alan
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.