Truck Driver Indir (v1.30)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Truck Driver Free Download PC oyunu. Truck Driver 27 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Babanızdan bir kamyon devralırsanız, şansınızı denemeye ve yeni bir şehre taşınmaya karar verirsiniz. Burada kendiniz için bir isim yapmak ve yerel topluluğun saygısını kazanmak size kalmış. Sorunsuz bir açık dünyada sürün, müteahhitlerden odunculara kadar her türden insanla çalışın ve babanızı bir kamyon şoförü yaparak onurlandırın! Özellikleri:

 • Bir kamyon şoförü olarak kariyerinize odaklanan bir kamyon taşımacılığı deneyiminin keyfini çıkarın
 • Her işte yerel toplulukla daha güçlü ilişkiler kurun
 • Kamyonunuzu tonlarca parça ile özelleştirin ve istediğiniz şekilde ince ayar yapın
 • Çeşitli manzaralar ve ilginç yerler arasında gezinin
 • Gizli Yerler ve Hasar Sistemi içeriği içerir

Kamyon Sürücüsü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Truck Driver indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kamyon Sürücüsüne Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Truck Driver klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kamyon Sürücüsü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Truck Driver’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon ™ 64 X2 3800+
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin