Trisceli Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Trisceli Free Download PC oyunu. Trisceli 14 Aralık 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Trisceli, birinci şahıs bir korku oyunudur. Bu oyunda, oyuncular Trisceli’nin çıplak elleriyle enfekte ettiği bir dizi zombinin peşinde ve saldırısıyla yüzleşir, gizli odadan kaçmanın anahtarını bulur, bir dizi mekanizma tuzağının kilidini açar ve oyun ilerledikçe tüm olayın arkasındaki gerçeği keşfeder. . Bu oyunda oyuncular Dr. Yağmurluk şirketinde Trisceli virüsünü incelemekten sorumlu olan Farsback, depo, şantiye, antik mezarın içi, şirketin laboratuvarının yeri ve şirketin genel merkezi dahil olmak üzere bir dizi sahneyi keşfetmek ve etrafta dolaşabilir. Gerçek olayın bağlamını anlamak için olay yerinden dağınık bilgiler toplayın. Oyun ayrıca oyuncuların meydan okuyabileceği 50 farklı başarıyı içeren bir başarı sistemi ekler.

Trisceli Nasıl Gidilir? indirmeler ve yüklemeler

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Trisceli indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Trisceli’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Trisceli klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Trisceli Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Trisceli indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-530
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: 720p @ 30 fps’ye hizalama

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin