Touhou Monster TD Indir (v1.171)

Touhou Monster TD Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Touhou Monster TD 1 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Evet, TD oyunlarını her zaman severiz, ancak platform veya teknoloji sınırlaması nedeniyle, birçok TD oyununda her zaman aynı eksiklikler vardır – karmaşık etkileşim, zayıf grafikler, başka bir oyuna ait olma, vb. İyi, basit ve güzel bir TD oyunu bulmak zor. Bu nedenle kendimiz yapmaya karar verdik – Bu yüzden “Touhou Monster TD” yapıldı.
Kontrol edilebilir karaktere sahip bir kule savunma oyunu Benim düşünceme göre, bir strateji oyunu olarak klasik kule savunma oyunu, sürükleyicilikten yoksundur. Sadece düğmeye basıp haritanın etrafında yürüyememek ve dünyayı hissedememek sıkıcı. Touhou Monster TD’de sadece TD dünyasında herhangi bir yere gitmek için karakteri kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir yere zıplayabilir, herhangi bir yere inşa edebilir ve savaş birimini etrafta taşıyabilirsiniz. Bir ödül için ek bir görevi tamamlamak için hayati noktadaki becerileri bile kullanabilirsiniz.

Touhou Monster TD nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Touhou Monster TD indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Touhou Monster TD’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Touhou Monster TD klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Touhou Canavarı TD Ücretsiz indir

Touhou Monster TD Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 4 çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: 512MB ekran kartı
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Normal ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin