Tiny Football Indir (v0.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Tiny Football Free Download PC Oyunu. Tiny Football 15 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Tiny Football, 80'ler ve 90'ların klasik yukarıdan aşağıya futbol oyunlarına bir geri dönüş. Basit tek düğmeli tekme kontrolleri isabetli paslar, şutlar, müdahaleler, ortalar, taç atışları, tepeden vuruşlar, serbest vuruşlar ve daha fazlasıyla zengin bir futbol deneyimi sunmaya devam ediyor. İç saha ve deplasman formaları, tam kadrolar, özel kupalar ve lig ve eleme usulü turnuvalarla 64 ulusal ve kulüp takımına karşı mücadele edin. Zengin oynanış, her manga üyesinin becerisine dayalı olarak gerçekçi paslar ve şutlar oluşturmak için yapay zeka yardımıyla kullanıcı kontrollerini paylaşarak elde edilir. Bu hata payı, elit seviyede bile, her pasın ve şutun işe yaramadığı anlamına gelir. Bir hedefe ulaşıldığında her zaman yanınızda olan şans, beceri ve fırsat unsuru vardır. Her takım üyesinin kendi becerileri vardır ve oyuncu pozisyonları bir maçtan önce önceden atanabilir ve oyun kondisyonunun düşmesi veya yaralanmalar meydana gelmesi durumunda değiştirilebilir. Oyundan ihraçlar ve oyuncu yasakları, oyuncuları takım seçimlerini karıştırmaya ve oyunlara hafif bir yönetim hissi katmaya zorlar. Saha dramında ayrıca zorlu mücadeleler, gol kutlamaları, oyuncu protestoları, uzatmalar ve penaltıların yanı sıra bazı daha dramatik olayların tekrarları da yer alıyor. Hızlı maçlar, penaltı atışları, turnuvalar oynayın veya tüm bir sezonu tamamlayın. Tüm oyun modları arkadaşlarla oynama imkanı sunar.

Tiny Football nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tiny Football indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tiny Football'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Tiny Football klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Minik Futbol Topu Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Tiny Football'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenGL 3.0 destekli tümleşik grafik kartı
 • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin