Timore 6 Indir (v3.0)


Timore 6 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Timore 6, 16 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Timore 6, çocuğunuzu kurtarmak için içinizdeki şeytanlarla yüzleşmeyi konu alan bağımsız bir korku oyunudur. Eski bir apartman dairesinde yaşayan Vince, bebeği Emily ve köpeği Rufus’la ilgilenirken bir yandan da kirayı ödemekte ve öldürücü dozda hap içerek her şeye son verme dürtüsüne karşı savaşmaktadır. Bir gün bir olay olur ve Emily gerçekten incinir, Vince bu konuda bir şey yapamaz ama garip bir yaratık yardıma gelir… İsterse Vince’in bebeğini kurtarmak için bir şans sunar. Yolculuk kolay olmayacak, ancak Vince’in yanında, küçük deliklerden ve havalandırma boşluklarından geçerek, geçitler açarak ve hatta Vince’i savunarak çeşitli nesnelere ulaşmaya yardımcı olan köpeği Rufus var! Oyun ayrıca çeşitli bulmacalar, çömelme mekaniği, Rufus’un komutu (otur/takip et), gizemler, korkular ve paskalya yumurtaları içerir!

Timore 6 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Timore 6 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Timore 6’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Timore 6 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Timor 6 ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Timore 6 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 10/7/Vista/XP
 • İşlemci: CPU Intel® Pentium® 4 2.0 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 512MB
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 740 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?