Time Master Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Time Master Free Download PC Oyunu. Zaman Ustası 18 Ocak 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Kız kardeşi Sophia’nın ortadan kaybolmasından sonra (ki bu onun hatası olabilir ya da olmayabilir), yetenekli sihirbaz Zeno, sihirbazının asasını bir daha asla almamaya yemin eder. Gizemli bir ses, Zeno’nun kız kardeşini geri alabileceğine dair söz verene kadar… sadece Kadimler tarafından yaratılan bir meydan okumayla yüzleşmek zorundadır. Time Master, sürprizlerle dolu sinematik ara sahnelerle anlatılan bir hikayede platform oluşturma ve zaman manipülasyonunu birleştirir. Zamanın parçalarını geri almak ve kötü büyücü Lucix’i yenmek için Trials of the Ancients’ı tamamlayan Zeno’ya bu rahatlatıcı bulmaca oyununda rehberlik edin.

Time Master nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Time Master indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Time Master’da Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Time Master klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zeitmeister ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Time Master ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci: Intel Pentium G2030 veya üstü
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce 500 serisi veya üstü
 • Depo: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 720p ve orta kalitede 8 yıllık bir bilgisayarda test edilmiştir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin