The Vanishing Of Ethan Carter Indir (REDUX)


The Disappearance of Ethan Carter Free Download PC Game, Preinstalled in Direct Link. Ethan Carter'ın ortadan kaybolması 25 Eylül 2014'te yayınlandı

Oyun hakkında

The Disappearance of Ethan Carter, yalnızca keşif ve keşfe odaklanan birinci şahıs bir gizem oyunudur. Herhangi bir savaş veya patlama içermez. Oyunumuz iz bırakırsa, onları göremeyeceğinizi umuyoruz. Oyunu Ethan Carter'dan rahatsız edici bir mektup alan esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak oynuyorsunuz. Paul, çocuğun büyük bir tehlikede olduğunu anladığında, Ethan'ın Red Creek Vadisi'ndeki evine varır, burada işler hayal ettiğinden daha kötüye gidecektir. Ethan, Paul'un çabucak fark ettiği acımasız bir cinayetin ardından ortadan kayboldu, araştırmaya değer tek yerel cinayet olmayabilir. Yirminci yüzyılın başlarındaki tuhaf kurgudan (ve diğer ürkütücü hikayelerden) ilham alan The Vanishing of Ethan Carter, oyunlarda sürükleyici hikaye anlatımını önemli ölçüde ele almayı hedefliyor. Özel bir dedektif ve bazı zihinsel zorluklar olsa da, The Vanishing of Ethan Carter, özellikle şaşırtıcı bir oyun değil. Odak noktamız atmosfer, ruh hali ve karakterlerimizin temel insanlığıdır. Öyle bile olsa keşifler tek başına veya yardımınız olmadan gerçekleşmeyecek. Paul'ün ölülerle ve sizin kendi gözlem gücünüzle iletişim kurma konusundaki doğaüstü yeteneğini kullanarak, bir ceset izinin ardındaki gizemi, Red Creek Vadisi'nde gizlenen karanlık bir kadim gücün köklerini ve kayıp bir çocuğun kaderini keşfedeceksiniz.

Ana Özellikler

 • Neredeyse foto-gerçekçi ortamlar sağlayan devrim niteliğindeki fotogrametri teknolojisi kullanılarak oluşturulan Red Creek Vadisi'nin güzel ama tehditkar dünyasını keşfedin ve etkileşime geçin.
 • Ölülerle iletişim kurun ve Ethan'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği ve ailesinin kaderini bir araya getirmenize yardımcı olacak ipuçlarını toplamak için nasıl öldüklerini izleyin.
 • Ucuz, özel dedektif ve korku kurgusunun zevklerini bir araya getiren, Raymond Chandler, Algernon Blackwood, Stefan Grabinski ve HP Lovecraft gibi yazarlardan esinlenen doğrusal olmayan bir hikaye deneyimleyin.
 • Araştırmayı kendi şartlarınızda ve kendi hızınızda yürütün. Oyunda birkaç korkutucu nokta varken, oyuncuların sakinleştiricilere ihtiyacı yok. Oyunumuz terörden çok nemli rahatsızlıktan ibarettir.

Ethan Carter'ın Kaybolmasını İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Vanishing Of Ethan Carter'ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Vanishing.of.Ethan.Carter.Redux.zip” e tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak Alabilirsiniz Buraya).
 4. The Vanishing Of Ethan Carter klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ethan Carter ücretsiz indirmenin kaybolması

Doğrudan bağlantı ile The Vanishing Of Ethan Carter'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 64 bit
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya eşdeğeri AMD
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM ile DirectX11 uyumlu kart
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 9 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX9c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin