The Underground King Indir (v0.1.5)


Ücretsiz İndirme Yeraltı Kralı PC Oyunu, doğrudan bir bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. Yeraltı Kralı 16 Temmuz 2020'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yeraltı Kralı, yarışın hayatın her şeyi ve sonu olduğu gizemli bir adada geçen bir YARIŞ ROGUE-LITE oyunudur. Şöhret ve servet için özenle seçilmiş ekiplerinize kaotik yarış etkinliklerinde liderlik edin. PC için mevcut (Linux ve Mac yakında). Sür, yen, yağmala, tekrar et! “Zindanı keşfetmek isteyen bir grup maceracı”. Tanıdık geliyor mu? The Underground King, yarış oyunu kılığına girmiş klasik bir RPG macerasıdır.

 • Sürücü Tipleri: Klasik RPG arktiplerine dayanarak, onların geçmişlerini ve kişiliklerini dünyamıza ait kılmak için yeniden tasarladık. Hobo (avcı), Urchins (haydut), Biker (paladin), vb. Her sürücünün benzersiz bir adı, arka planı, vücut tipi, istatistikleri ve rastgele yeteneği vardır.
 • Sürücü Yetenekleri: Her sürücünün kendi etkinleştirilebilir yeteneği vardır. Bunlar, engellerin üstesinden gelmenize, düşmanlara zarar vermenize, parkurda gezinmenize vb. yardımcı olan fizik tabanlı eylemlerdir.
 • Araç Tipleri: Araçlarda 1 ile 4 arasında sürücü koltuğu ve koltuk sayısına göre oransal ikramiye bulunmaktadır. Sürücüler gibi, her arabanın da benzersiz bir kimliği, rastgele boya işi ve rastgele istatistikleri vardır.
 • Ekip yönetimi: Bir araç ve en az bir sürücüden oluşan birden fazla ekibi bir araya getirebilirsiniz. Belirli zorlukları tamamlamak için farklı kombinasyonları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz (örneğin bir meteor yağmurundan kurtulmak için bir ekip kurun).

The Underground King nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Underground King indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Underground King”e tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. The Underground King klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yeraltı kralı ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla The Underground King ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8/8.1, 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Oyun, düşük kaliteli bilgisayarların oyunu 60 fps'de çalıştırmasına izin veren video ayarlarına sahiptir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin