The Talos Principle VR Indir

The Talos Principle VR Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Talos Principle VR 17 Ekim 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Talos Principle VR, Croteam’in felsefi bilim kurgu geleneğinde eleştirmenlerce beğenilen birinci şahıs bulmaca oyununun sanal gerçeklik versiyonudur. Sanki derin bir uykudan uyanıyormuş gibi, kendinizi antik kalıntıların ve ileri teknolojinin garip, çelişkili bir dünyasında buluyorsunuz. Yaratıcınız tarafından, giderek karmaşıklaşan bir dizi bulmacayı çözmekle görevlendirilen zorlu sorulara güvenip güvenmeyeceğinize karar vermelisiniz: Sen kimsin? Amacınız ne Ve bu konuda ne yapacaksın?

Özellikleri:

 • Gehenna’ya Giden Yol Dahil – Talos’un en gelişmiş bulmacalarından bazılarıyla size meydan okuyacak yepyeni bir dört bölümlük anlatıyı keşfedin.
 • Gerçek hareket desteği – ışınlanma, anında ışınlanma, yanıp sönen ışınlanma, klasik tam hareket (konfor modu ile veya olmadan). Oyunun doğrusal olmayan dünyasını keşfedin ve bulmacaları kendi yönteminizle çözün. Güvenli yerleşik ışınlanma sistemini kullanın veya oyun tarzınıza uyması için sanal gerçeklik odasında atlama şeklinizi değiştirin.
 • Dronları saptırmak, lazer ışınlarını değiştirmek için ellerinizi kullanın ve hatta değerinizi kanıtlamak için veya bir çıkış yolu bulmak için zamanı tekrarlayın.
 • Roomscale Desteği – Oyun dünyasını sanki oradaymışsınız gibi keşfedin! (Ama gerçek mobilyanıza dikkat edin)
 • Büyüleyici ve nefes kesici bir VR dünyasında sayısız bulmacanın üstesinden gelin.
 • İnsanlık, teknoloji ve medeniyet hakkında bir hikaye keşfedin. İpuçlarını keşfedin, teoriler geliştirin ve kendi kararınızı oluşturun.
 • Oyunun doğrusal olmayan dünyasında kendi yolunuzu seçin ve bulmacaları kendi yönteminizle çözün.

Talos Principle VR’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Talos Principle VR’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Talos.Principle.VR.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz WinRAR gerektirir Buraya).
 4. The Talos Principle VR klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: Oynamak için sanal gerçeklik başlığı gereklidir.

The Talos Principle VR ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile The Talos Principle VR’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5 – 4590 eşdeğeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: AMD R9 290 veya NVIDIA GTX 970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: HTC Vive veya Oculus Rift VR başlığı ve el kumandaları. İlk kez ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Bundan sonra, oyunu oynamak için artık kalıcı bir bağlantı gerekmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.