The Survivalists Indir (v1.0)

The Survivalists Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir The Survivalists 9 Ekim 2020’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Ada yaşıyor! Yeni bulunan eviniz, siz onun sırlarını keşfedip ortaya çıkardıkça gündüz / gece döngüleriyle değişecektir. Hayvanları avlayın (veya sizi kovalamalarına izin verin!) Yemek ve sizi görmekten mutluluk duymayacak bir dizi efsanevi düşman için. Gizemli bir yabancıdan görevler alın veya onları kıyıya vurmuş olarak bulun. Her oyuncuya özgü bir macera için çok çeşitli biyomlarla prosedürel olarak oluşturulmuş bir vahşi doğada dolaşmaya hazırlanın. Ada yaşamının tehlikelerini çok mu buluyorsunuz yoksa sadece bina uzmanlığınızı arkadaşlarınızla paylaşmak mı istiyorsunuz? Hayatta kalanlar sizi korudu! Birlikte maceraları tamamlayın, ganimet alın, değiş tokuş edin ve nihayetinde birlikte hayatta kalın ve sizinle ve diğer üç kazazedeyle fantastik adaları keşfedin. Bir inşaatçıya, oduncuya ve hatta bir askere ihtiyacınız varsa, adadaki maymunlar size günlük işlerde yardımcı olmak veya fanatik bir kampı yağmalamanıza yardımcı olmak için evcilleştirilebilir ve eğitilebilir! Mimik Sistem, arsız yeni arkadaşlarınızın adanın zorluklarından kurtulmanın anahtarı olan maymun yönetimi ile çok çeşitli işlevleri yerine getirebileceği anlamına gelir. Hayatta kalmanın sırrı çevrenizdeki kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmaktır. İster odun kesmek için ilkel bir balta hazırlıyor olun, ister açlığı uzak tutmak için canlandırıcı bir meyve yüzlü karıştırıyor olun, yemek tariflerini keşfedebilir ve seçeneklerinizi yiyecek, eşya veya ağaç yapısını içerecek şekilde genişletebilirsiniz. Kamaranızın duvarına asmak için destansı bir kılıç mı arıyorsunuz yoksa istilacı düşmanlara mı girmek istiyorsunuz? Aradığınız şey, adanın etrafına dağılmış birçok tapınaktan birinde olabilir. Ellerinizi ganimete teslim etmek kolay olmayacak, bu nedenle potansiyel saldırganların hazine avı maskaralıklarına hazırlanmaları gerekecek.

Hayatta kalanları indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Survivalists indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Survivalists.v1.0.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
  4. Survivalists klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

The Survivalists ücretsiz indirme

The Survivalists Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 | AMD Phenom II X2 550
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: 1 GB VRAM’li DirectX 11 grafik adaptörü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.