The Men of Yoshiwara: Kikuya Indir

The Men of Yoshiwara: Kikuya Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Yoshiwara’nın Adamları: Kikuya 15 Ekim 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Hiçbir erkek çocuğunun doğmadığı kapalı bir ada… Adada anakaradan tamamen farklı, eşsiz bir kültür gelişir. Adanın ortasında erkeklerin toplandığı bir mahalle var. Bazı kadınlar sadece çocuk ister. Diğerleri aşkı arıyor. Bilerek bir yalana kanmak ve karşılığında aldatılmak, hepsi bir gecelik rüyada. Kiminle aşk hakkında konuşacaksın?

The Men of Yoshiwara: Kikuya’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Men of Yoshiwara: Kikuya indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Men of Yoshiwara: Kikuya” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. The Men of Yoshiwara: Kikuya klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yoshiwara’nın Adamları: Kikuya Ücretsiz İndir

The Men of Yoshiwara: Kikuya’yı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4
 • Hatırlatma: 1 GB bellek
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Çözünürlük: 1280×720

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin