The Last Hex Indir (v1)


Ücretsiz İndir PC Oyunu The Last Hex, doğrudan bir bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. The Last Hex 13 Aralık 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Karakterinizin her yönü başarı için gereklidir. Desteniz tarafından temsil edilen yetenekleriniz, savaşta hangi eylemleri yapabileceğinizi belirler. Yolculuğunuz devam ettikçe, bu becerileri geliştirmek veya başka benzersiz bonuslar vermek için yeni ve daha güçlü teçhizatlar bularak güçleneceksiniz. Ne de olsa eğitim, yalnızca savaşta değil, maceranız boyunca yaptığınız her eylemde sizi daha güçlü, daha akıllı, daha hızlı ve genel olarak daha etkili kılacaktır. Evrensel olarak özelleştirilebilir, seçtiğiniz kartlarla birlikte karakterinizi yaratma şekliniz, oyun boyunca yapı ve tarzınızda değişikliklere izin vererek eksiksiz bir kişiselleştirme sunar. Hedeflerinize ulaşmak için hangi kararları alacaksınız?

The Last Hex nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Last Hex indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Last Hex”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. The Last Hex klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Son hex ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Last Hex ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
 • İşlemci: 1,6 GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: VRAM 512MB
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin