The History Channel: Civil War – A Nation Divided Indir


The History Channel: Civil War – A Nation Divided Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Hikaye kanalı: Civil War – A Nation Divided, 7 Kasım 2006'da yayınlandı

Oyun hakkında

Gettysburg, Bull Run ve Antietam dahil Amerika'nın en ikonik savaşlarından 12'sinde bir Konfederasyon veya Birlik askeri olarak savaşın!

Tarih kanalını indirin ve yükleyin: İç Savaş – Bölünmüş Bir Millet

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tarih kanalının indirilmesi tamamlandığında: Civil War – A Divided Nation, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “The.History.Channel.Civil.War.AND.zip'ten Çıkar” seçeneğine tıklayın (ihtiyacınız olacak 7- Alabileceğiniz fermuar Buraya).
 4. The History Channel: Civil War – A Nation Divided klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

The History Channel: Civil War – A Nation Divided Free Download

The History Channel: Civil War – A Nation Divided Free Download ile Direct Link'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Pentium veya daha iyisi
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 64 MB belleğe sahip 3D hızlandırıcı kartı
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin