The Heroic Legend Of Eagarlnia Indir (v0.53)


The Heroic Legend Of Eagarlnia Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te önceden yüklenmiştir. The Heroic Legend Of Eagarlnia 14 Ekim 2020'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bir fantezi dünyasının özgün tasarımı olan bu tek oyunculu strateji oyunu, insanların, elflerin, orkların, cücelerin ve ölümsüzlerin bu toprakların bir köşesini paylaştığı hayali kıta Eagarlnia'da geçiyor. Eagarlnia kuzey yarım küreyi işgal ederken, topraklar “tanrıların dağı” tarafından doğu ve batı olarak ikiye ayrılırken, hikayemiz doğuda, “övgü diyarındaki” her hükümdarın güç için savaştığı yerde ortaya çıkıyor …

Oynanış özellikleri
– Pikselli dövüş grafikleriyle birleştirilmiş Japon tarzı karakter çizimlerinin bir karışımı
– Size büyüme ve fetih tatmini bırakacak savaş mekanikleri
– 223 kahraman arasında olun ve onların farklı kişiliklerini, güçlerini ve görevlerini deneyimleyin
– Ordunuz için 55 farklı türde asker eğitin
– Esnek ve stratejik askeri ajanlar
– Arazinizi yüksek derecede özgürlükle büyütün ve yönetin

Heroic Legend Of Eagarlnia'yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Heroic Legend Of Eagarlnia indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Heroic Legend Of Eagarlnia”ya tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. The Heroic Legend Of Eagarlnia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Eagarlnia'nın kahramanca efsanesi Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Heroic Legend Of Eagarlnia ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3220 (3,0 GHz veya üzeri)
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 16-bit stereo, 48KHz WAVE dosyası oynatılabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin