The Dark Pictures Anthology: Little Hope Indir

The Dark Pictures Anthology: Little Hope Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. The Dark Pictures Anthology: Little Hope, 29 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

The Dark Pictures Anthology, tekli ve çok oyunculu modlarda yoğun, bağımsız, dallanmış sinematik korku oyunları serisidir. 4 öğrenci ve profesörü terk edilmiş Little Hope kasabasında mahsur kalır. Geçilmez bir sisin içinde hapsolmuş, geçmişten korkunç görüntüler yaşarken çaresizce kaçmaya çalışırlar. İşteki kötü güçler ruhlarının her birini cehenneme sürüklemeden önce bu görüntülerin motivasyonunu bulmalısınız. 17. yüzyılda Andover Cadı Denemeleri olaylarının peşini bırakmayan geçmişin korkunç vizyonlarını deneyimleyin. Sizi acımasızca sisten rahatsız eden korkunç görüntülerden kaçın! Bir arkadaşınızla veya en fazla 5 arkadaşınızla çevrimdışı oynayın. Umudunuzu yitirin … buraya giren herkesi!

The Dark Pictures Anthology: Little Hope’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Dark Pictures Anthology: Little Hope indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “The.Dark.Pictures.Anthology.Little.Hope.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-zip’e ihtiyacınız olacak) Buraya).
 4. The Dark Pictures Anthology: Little Hope klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope ücretsiz indirme

The Dark Pictures Anthology: Little Hope Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 8570
 • DirectX: Sürüm 12
 • Kamp: 80 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.