The Corruption Within Indir

The Corruption Within Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Corruption Within 9 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yetişkinlere uygun ve hassas içerik mesajı aşağıda ayrı olarak görüntülenecektir. Sinopsis: Eşiniz ve iki küçük çocuğunuz kayıpken, ailenle birlikte kamp tatilinin tadını çıkarıyordun. Kimseyle temasa geçemeden, kilometrelerce ötedeki tek medeniyet kaynağına, göl üzerinde büyük bir eski malikaneye yönelin. Ailenizi umutsuzca bulmaya çalışırken yakında daha büyük bir gizemin içine çekileceksiniz. Sanatsal Stil: Oyun, gerçekçiliği gerçeküstücülükle karıştıran ve hikayenin atmosferine katkıda bulunan bir stil kullanır. Resim, ısmarlama bir renk paleti kullanan ayrıntılı, düşük çözünürlüklü piksel resmidir. Game Style: The Corruption Within, Viktorya döneminde geçen bir psikolojik gerilim ego tıkla ve tıkla macera oyunudur. Çözülecek çok sayıda bulmaca, keşfedilecek sırlar ve size yardımcı olabilecek veya sizi yoldan çıkarabilecek karakterler var. Karakterler: Ataları yüzyıllar öncesine dayanan malikânenin yaşlı ve eksantrik efendisi ve metresinden, son derece mütevazı bir geçmişe sahip mutfak ve bulaşık hizmetçilerine, sanrıları olan bir uşak’a kadar oyunda aristokrasi ve hizmet sınıfının üyeleriyle karşılaşacaksınız. ihtişam fikirleri, siz gelmeden önce olaylar nedeniyle beyni kırılmış bir hemşireye… Ancak ortak bir noktaları var – hepsinin sırları var!

The Corruption Within nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Corruption Within indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Corruption Within” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. The Corruption Within klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ücretsiz indirmedeki yolsuzluk

The Corruption Within Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (tamamen yamalı)
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 150 MB RAM
 • Grafik: 128 MB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 100 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin