The Convenience Store | 夜勤事件 Indir


The Convenience Store | 夜勤 事件 Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Market 17 Şubat 2020'de açıldı

Oyun hakkında

The Convenience Store | 夜勤 事件, gece vardiyasındaki bir üniversiteli kız hakkında bir J-korku oyunudur. Oyun yaklaşık 40 dakika sürer. VHS efektleri seçenekler menüsünden devre dışı bırakılabilir.
Ana Özellikler:

Sürükleyici deneyim: Atmosferik, fotoğraf gerçekliğinde bir grafik, korku deneyimini geliştirir.
VHS Film Estetiği: VHS Estetiği, fosfor ekranlarından gelen iz ve sızıntılar, VHS bant gürültüsü, analog video sinyalinde geçme ve titreme dahil olmak üzere CRT ekranlarının görünümünü taklit ederek korku deneyimine ekstra daldırma ekliyor.
Oynanış: Bu oyun öncelikle bulmacaları çözmek için öğeler içeren bir “yürüme simülatörü” türüdür.
Psikolojik korku: oyun sizi çıldırtacak.
Japon teması: Japon korku filmlerinden esinlenen çevre sanatı.
2 son: iyi ve kötü var.

Marketi indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Convenience Store'u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Convenience.Store.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Convenience Store klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

The Convenience Store ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Marketten indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 +
 • İşlemci: Intel / Amd
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia / Amd
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet
 • Ek Yorumlar: Daha iyi bir deneyim için kulaklık takın

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin