Tandem: A Tale of Shadows Indir

Tandem: A Tale of Shadows Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tandem: A Tale of Shadows 20 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz yukarıdan aşağıya ve yandan kaydırmalı oyun ve olağanüstü estetik ile bulmaca platform türünü yeniden tanımlıyor. Emma ve oyuncak ayı Fenton’ın ünlü büyücü Thomas Kane’in ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmesine yardım edin. Ödüllü Tandem: A Tale of Shadows, Tim Burton, Jules Vernes ve Conan Doyle’dan ilham alan Victoria esintili beş güzel dünyayı içeriyor. Oyuncular, bu aydınlık ve karanlık boyutlarda hayatta kalmayı umuyorlarsa, Emma’nın yukarıdan aşağıya görünümü ile Fenton’ın yatay yan kaydırma görünümü arasında dikkatli bir şekilde geçiş yapmalıdır. İkili, akıllı engellerin ve tehdit edici korkuların üstesinden gelirken Thomas’ın ortadan kaybolmasına, tuhaf Kane ailesine ve bu evrendeki yerlerine dair ipuçlarını keşfederler. Emma ve Fenton, virajlarla dolu ölümcül malikaneden kaçabilecekler mi, yoksa kaderleri çoktan mühürlenmiş mi?

Tandem: A Tale of Shadows’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Tandem: A Tale of Shadows indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tandem’e Çıkart: A Tale of Shadows” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
  4. Tandem: A Tale of Shadows klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tandem: Gölgelerin Hikayesi Ücretsiz İndir

Tandem’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile A Tale of Shadows Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-7600K
  • Depolamak: 6 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GTX 670, 2 GB veya eşdeğeri
  • Depolamak: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin