Talisman: Digital Edition Indir (Incl. ALL DLC’s)

Talisman: Digital Edition Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Talisman: Digital Edition 25 Şubat 2014’te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Tılsım dünyasına hoş geldiniz. Tehlikeli görevler, düşmanlar ve zorluklarla dolu bir ülke. Ama onunla birlikte asla unutamayacağınız bir macera geliyor. Benzersiz güçlü, zayıf ve özel yeteneklere sahip karakterler listesinden seçim yapın. Yetenekleri, güçlü Komuta Tacı’nı ele geçirmenin anahtarı olabileceğinden maceracınızı dikkatli seçin. Tüm rakipleri yok etme gücüne sahip büyülü bir eser olan Komuta Tacı, kullanıcıyı krallığın gerçek hükümdarı yapma gücüne sahiptir. Komuta Tacı maceranız kolay olmayacak. Karşılaşacağınız tehlikelerden kurtulmak için cesarete, sabra ve iyi zar atışlarına ihtiyacınız olacak. Ölümcül canavarlar, hileli tuzaklar ve büyülü felaketler sizi yolun her adımında durduracak! Talisman: Digital Edition, klasik fantezi macera masa oyunu Talisman’ın resmi lisanslı dijital versiyonudur. Gözden geçirilmiş 4. baskının kurallarına göre, 16 karakter arasından seçim yapın ve egemenliğin tacını ilk fetheden kişi olmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkın. Çevrimiçi veya şahsen en fazla 5 arkadaşınızı kapın ve bir tılsım macerasına atılın! Çevrimiçi oyunlar kaydedilebilir ve gerekirse daha sonra yeniden başlatılabilir, böylece zaman sınırlamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz! Veya ölümcül dövüşlerde rakiplerinizin gözlerinin içine bakmak istiyorsanız, Talisman: Digital Edition sıcak koltuk modunda oynanabilir.

Talisman: Digital Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Talisman: Digital Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Talisman: Digital Edition”a tıklayın (bu işlem için 7-Zip gerekir. Burada).
 4. Talisman: Digital Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tılsım: Digital Edition ücretsiz indir

Talisman: Digital Edition Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 1,6 GHz
 • Depolamak: 512 MB RAM
 • Grafik: 1024 × 600 çözünürlük
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 600 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Gemide

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin