Tales Of Arise Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Tales Of Arise Free Download PC oyunu. Tales Of Arise 9 Eylül 2021’de vizyona girecek.

Oyun hakkında

“Atmosferik Gölgelendirici” ile çizilmiş doğal bir dünya: Anime ve sulu boyadan ilham alan yeni bir grafik gölgelendirici sunuyoruz. Çekici tasarımlara sahip karakterler, güzel ve zarif görüntülerle dolu arka planlar arasında seyahat eder. Eşsiz, doğal ortamların bir karışımının günün saatine bağlı olarak görünüşlerini değiştirdiği Dahna dünyasını keşfedin. Kayalık arazide tırmanın, nehirlerde yüzün, kamp ateşinin etrafında toplayın, yemek pişirin, bir sonraki kasabaya gidin, yabancı bir gezegenin efendisini yenin ve insanları özgür bırakın! Yeni sistem “Boost Strike” ile artık grup üyelerinizle birlikte güçlü saldırıların kombinasyonlarını zincirleyebilirsiniz. Düşmanlarınızı alt etmek için Artes Zincirleme, Saldırıları Artırma ve Saldırı Kombolarını Artırma! Renan ve Dahnan’ın bölünmüş halkının hikayesini yaşayın: Bu iki dünyanın kaderini belirleyecek kahramanlar Alphen ve Shionne’dir. Zorlukların üstesinden gelecekler ve benzersiz arkadaş çevreleriyle birlikte büyüyecekler. Hikayenin kilit noktalarında, kahramanlarımızın yolculuğuna daha fazla renk katan ufotable’ın güzel animasyonları eklenir.

Tales Of Arise Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tales Of Arise indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract In Tales Of Arise” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Tales Of Arise klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kalkma Masalları ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Tales Of Arise’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 760 veya Radeon HD 7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 45 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya entegre yonga seti

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin