Tale of Immortal Indir (v0.8.3021.278)

Tale of Immortal Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tale of Immortal, 27 Ocak 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tale of Immortal, Çin mitolojisine ve ekimine dayanan bir açık dünya sandbox oyunudur. Ölümsüz olacaksın, dağların ve mevsimlerin klasiğinden canavarları yenecek, kararlarını dikkatli verecek ve kendi kaderini yazacaksın. Eski Çin mitlerine ve hikayelerine dayanan bir fon ile oyuncular, oyunun planını etkileyen ve oyun dünyasını değiştiren oyun içi sahneler ve NPC’ler ile çeşitli etkileşimli seçeneklere sahiptir. Oyunun teması, The Classics of Mountain and Sea’nin ölümsüz ekimi ile eşsiz kültürel geçmişini birleştiriyor. Oyuncular, bir ölümlüden güçlü, tanrı benzeri bir varlığa giden yolculuğu deneyimliyorlar. Stüdyomuz, bu oyunda oyuncuların “Daima kalbinde kal, zorluklarla savaşmaya cesaret et” temasını gündeme getirmesini umuyor; Dikkatli kararlar verin ve kendi kaderinizi anlayın.”

Tale of Immortal nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Tale of Immortal indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ölümsüz Masalına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Tale of Immortal klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölümsüz Hikayesi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Tale of Immortal’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit
 • İşlemci: 2.50GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: HD4400
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin