Survival Africa Indir


Survival Africa Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Survival Africa 17 Nisan 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu oyun, haritada hayatta kalan diğer yerlilere karşı hayatta kalmanın anahtar olduğu Afrika’nın merkezinde geçiyor. Bir üs inşa edin ve daha fazla silahla daha büyük bir üs inşa etmek için kaynaklarınızı alırken, küçük toprak parçanızı diğer yerlilerden korumak için silah yapmak ve yiyecek almak için mümkün olduğunca çok kaynak toplayın. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır. Hayatta kalmanın tek yolu savaşmak ve yerinizi korumaktır!

Survival Africa nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Survival Africa indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Survival Africa” ​​​​(Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, edinebileceğiniz burada).
 4. Survival Africa klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Survival Africa Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Survival Africa Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 64bit, 10
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB bellek
 • Grafik: GTX 670 2GB / AMD R9 280 daha iyi
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: SSD şiddetle tavsiye edilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin