Super Phantom Cat Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Super Phantom Cat Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Super Phantom Cat, 7 Mart 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Super Phantom Cat, tuhaf ortamları keşfedebileceğiniz, renkli seviyeleri temizleyebileceğiniz, hayalet dünyanın bulmacalarını çözebileceğiniz ve kaçırılan küçük kız kardeşiniz Ina’yı kurtarabileceğiniz retro bir platform oyunudur.

özellikleri

* 35 yaratıcı hikaye seviyesiyle beş bölüm.

– Her bölüm için farklı bir benzersiz mekanizma
– Keşfedilecek sayısız ortam: orman, çayır, göl kıyısı, su altı, çöl – trenlere bile binebilirsiniz! * Dört yönü de keşfedin! Seviyeler kısa görünebilir, ancak aslında kazmanız gereken pek çok gizli içerik var.

Super Phantom Cat’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Süper Hayalet Kedi indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Süper Hayalet Kediye Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Super Phantom Cat klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Super Phantom Cat ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Super Phantom Cat Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin