Sun Haven Indir (v0.3)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Sun Haven Free Download PC oyunu. Sun Haven 25 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sevgili kasabalarının bir zamanlar olduğu gibi gelişmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapan, hayatın her kesiminden insanlarla dolu bir ortaçağ kasabası olan Sun Haven’a yeni geldiniz. Bir çiftçi, madenci, balıkçı, savaşçı, zanaatkar ve hatta sihirbaz olarak burada bir macera sizi bekliyor. Sıkı çalışmanla çiftliğini yükseltebilir, Sun Haven’daki dükkanları yenileyebilir ve hatta yeni komşular kazanabilirsin! Şehrin koşuşturmacasını geri getirirken, her görevde kazandığınız EXP, görev zincirindeki ana yolculukta seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Ana görev, sizi Sun Haven’ın dışındaki iki büyüleyici şehre götürür. Efsanevi elf kasabası Nel’Vari, elflerin doğayla denge içinde yaşadığı ormanın derinliklerinde yer alır. Sözde canavar şehir Withergate, şehir sonsuz karanlıkla kaplandığından, kelimenin tam anlamıyla asla bitmeyen, titreşimli bir gece hayatı sunar. Bu yerlerdeki deneyiminiz becerilerinizi önemli ölçüde artıracak, ancak bu büyümeyi nasıl yönlendireceğiniz tamamen size kalmış. Elinde bir kılıcı tercih ediyorsan, kesip atmayı unutma. Ancak bir sulama kabı daha çok sizin tarzınızsa, tehlikeli karşılaşmaların üstesinden gelmek için şiddet içermeyen alternatifler var – patronla bile! Her iki durumda da, yeteneklerinizi kullanmak ve kendi hikayenizin kahramanı olmak size kalmış.

Sun Haven nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sun Haven indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sun Haven’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Sun Haven klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sun Haven Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Sun Haven Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2 GHz
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 256 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin